לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

דקים מעץ

 מדריך קצר לבחירת דקים מעץ לגנים ציבוריים

דקים מעץ משמשים בטיילות, גנים ציבוריים, פארקים ושטחי ציבור אחרים למטרות בילוי. בחירתם מוסיפה המון למרחב הציבורי ותורמת רבות לחזות שלו. במדריך זה תוכלו ללמוד כיצד לבחור דקים מעץ לגנים ציבוריים על מנת לגבש בהם מתווה עיצובי נהדר ולגרום להנאה צרופה בקרב המבקרים בהם.

גבשו עיצוב בסיסי לדקים עבור הפארק או השטח הציבורי

מאד חשוב להשוות את דגמי הדקים שניתן לרכוש – לתוואי העיצובי של השטח. השוואה זו מבטיחה כי דקים מעץ שיוטמעו במקום ישתלבו בו יפה ויצרו שטח דקורטיבי פר אקסלנס. על מנת להגיע לתוצאה זו – יש לבחור דקים מעץ בהתאם לצבעים השולטים בפארק: דשא, שבילים לבנים, פארק בטון ואספלט, וכד'. לאחר שמצאתם את הגוון הנדרש, בחרו רוחב ואורך של דק בודד. מומלץ לבחור הרבה דקים קטנים במרחב קטם ומעט דקרים גדולים במרחב גדול על מנת לשמור על פרספקטיבה קוהרנטית בתוכו.

גבשו גוון מדויק עבור הדקים

גוון זה מבטא את רמת הבהירות והכהות של הצבע שבחרתם. למשל, אם בחרתם בצבע חום, אנו ממליצים לבחור גוון בהיר שנראה כמו כתום לפארק או גדול, ומנגד - גוון כהה דמוי שחור או בורדו לפארק או גן קטן, מדוע? משום שכאשר הצבע מאד בהיר בשטח גדול הוא מקנה לו הרגשה אמיתית של מרחב, וכאשר גוון כהה נבחר עבור שטח קטן זה יוצר בו את האינטימיות והמסתורין הנדרשים למרחב מסוגו.

ודאו במאת האחוזים כי זהו דק עמיד לרטיבות עם כל ההגנות הנדרשות

כשאתם קונים דקים מעץ לפארק או גן במועצה – תמיד זכרו כי אתם באמת צריכים את המוצר הטוב ביותר, זה אשר לא יצריך חילופים תכופים. בכך, אתם חוסכים באופן ניכר ודואגים להשקעה בתשתית איכותית למען התושבים. דק עמיד הוא דק שעבר אימפרגנציה ושימון דו צדדי ובכך מוגן גם על ידי תהליכי סינתוז כימיים ייעודיים וגם על ידי שימון פנימי וחיצוני. בכך, אתם מבטיחים דק איכותי שיוכל לשמש את הפארק בבטחה גם בחורף. דקים מעץ בעלי מאפייני תחזוקה אלו יוכלו לשרת את הפארק באופן מספק למשך תקופה ארוכה מאד ללא צורך בחילוף כלל.
 
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים