לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מיטות מעץ מלא

אם גם אתם זקוקים למיטות ילדים מעץ מלא, לנו יש בדיוק את מה שאתם צריכים. מיטות הילדים שלנו ייחודיות בעיצובן, מספקות תמיכה של מזרון אורטופדי ומגובות בכריות, קרשים וכיסויי מיטה דקורטיביים המשתלבים נהדר בתכולת חדרי הילדים שאנח מעצבים.
 

ניתן לקנות מיטה לחוד או במסגרת חדר ילדים

כמובן שמי שמחליט לקנות חדר ילדים קומפלט מסדר לעצמו עיצוב בטוח וודאי עם כל הרכיבים משתלבים יחדיו באופן חסר תקדים. אולם, גם אם חדר הילדים שלכם אינו נקנה מאתנו,  ניתן לשלב בו בקלות את אחת ממיטות הילדים שלנו, ולרוב הרבה יותר ממיטה אחת. יועצי העיצוב שלנו ילוו אתכם ויכווינו אתכם למיטות הראליות ביותר למידות שלקחתם ולעיצוב החדר כפי שהוא נראה כעת.
 

החלק החשוב ביותר במיטה – המזרון

מי כמוכם יודע כמה קשה זה לבחור מזרון. כעת חשבו על בחירת המזרון על ידי הבן או הבת שלכם. אם אתם חשים שהם קלי דעת וממהרים לספר לכם שהמזרון הראשון שהם מדדו היה נוח, אל תמהרו להסכים איתם. ודאו שהם מודדים לפחות עוד 5 ואם לא אז 10 מזרונים, ואז הם יוכלו לקבל החלטה הרבה יותר טובה. כמובן שאם אז, הם עדיין נעולים על המזרון הראשון שהם בחרו,משמע שהוא היה הנוח והמתאים ביותר עבורם. אבל לרוב זה לא קורה, וככל שמודדים יותר, מגיעים גם למזרון שיותר מתיישב עם צרכי הנער מבחינה בריאותית ואורטופדית.
 

בחירת עץ המיטה

חשוב לבחור את המיטה בהתאם לעיצוב חדר הילדים הקיים. העץ צריך לספק צבע שיהווה את המשך תפאורת החדר. העץ צריך להיות מאד איכותי ומאד עמיד, ומיועד לאירוח בחדרי ילדים. 
פונקציות נדרשות ממיטת ילדים
 
מזרון כפול נשלף.
מגירות מצעים הנפתחות כמו מגירות רגילות בתחתית המיטה.
נוחות ואיכות משני המזרונים, שלכם וזה שמתחת לו.
 
את הפונקציות הללו חובה לבדוק לפני שמאשרים באיזו מיטה מעוניינים. כמו כן, אנו מפצירים בכם לערוך בדיקה רצינית ביותר למזרון, משום שרכישות רבות נעשות בתום לב ובחוסר התאמה עקב  גילוי שהמזרון לא התאים לבן או לבת שלכם. 
 

שמנת עיצוב חדרי ילדים – הדרך למיטות ילדים לא יכולה להיות יותר יעילה

 
בואו לגלות מיטות לחדרי ילדים בעיצובים ייחודיים, אשר משתלבות היטב בחדרים של הילדים והילדות שלכם. ניתן לרכוש אותן כחלק מחדר נוער או בנפרד וליהנות מהתקן שינה חסר תקדים בנוחותו ובפונקציות שלו.
 
יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אל שמנת עיצובים בנושא מיטות נוער!
 

 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים