לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

ריהוט כפרי מעץ

 אפיון ריהוט כפרי מעץ בבית

ריהוט כפרי מעץ מכניס לביתכם את העיצוב האותנטי של ימי העבר ומביא עמו את הקסם שבדקורציה הקלאסית. במאמר שלפניכם נלמד כיצד לאפיין בית עם ריהוט כפרי מעץ על הצד הטוב ביותר. באמצעות המידע בשורות שלפניכם תוכלו גם אתם לעצב בביתכם אווירה כפרית אמיתית באמצעות ריהוט עץ תואם.

צבע וגוון

במידה והבית שלכם כבר מעובה ברהיטי עץ, חשוב מאד לדעת מהו העץ הזה: בוק (כתום), אגוז (חום כהה), אלון מבוקע (חום כהה עם חורים שחורים), אלון מולבן (חום בהיר), מוקה (חיום בהיר)? במידה ותבקשו שגם הרהיטים החדשים יהיו בצבע עץ, הם יצטרכו להידמות לקודמים בגוון בשביל להשלים עיצוב ראוי לשמו. לחילופין, ניתן לבחור ריהוט כפרי מעץ שנצבע בגוון מלאכותי מעליו, למשל לבן. בכך, אתם יוצרים חדר דו גוני: גם זו גישה לעצב חדר כפרי.

צורה ופרזול

ריהוט כפרי מעץ בדרך כלל יכיל 2 סוגים של צורות: מרובעת עם חריטות אומנותיות וגילופים מהודרים, ובצדדים צורות עגולות או גליליות. לדוגמה, דלת ארון מגולפת עם משקוף גלילי, שולחן כפרי מרובע עם קצוות קשתיים, ועוד. פרזול הרהיטים הללו בדרך כלל זהה לקצוות ומכיל אף הוא אלמנטים עגולים: ידיות טלסקופיות לארונות, למשל. התמדה בבחירת צורות אלה תקדם אתכם מאד לעבר המוטיב הכפרי שבעיצוב החדר.

פרספקטיבה ויחס ממדים

יחס הממדים בחדר תלוי אך ורק במידותיו, ולכן מומלץ מאד לקחת מידות בטרם תתחילו את התהליך. פרספקטיבה היא הנושא המעניין יותר והוא מתייחס למידה ויזואלית: בהנחה שמישהו מתבונן על חדר מסוים, כיצד הוא ייראה לו? גדול או קטן? ואם הוא מביט על רהיט כיצד הוא ייראה לו? גדול או קטן? חדר א/שר בשטח שלו קטן בדרך כלל גם ייראה קטן ולהיפך, אבל לא כך כשמתבוננים ברהיטים. מה שקובע איך העין שלנו שופטת רהיטים הוא רכיבי הצדודיות שלהם: פרזול הדלתות בארון, עובי השולחן, עובי הכסא, וכד'. כאשר אלמנטים אלו דקים – הרהיט נראה קטן ואם הם עבים הוא נראה גדול. לכן, מומלץ לבצע את ההטמעות ביחס ישר. אם החדר קטן, בחרו עבורו רהיט דק עם מידות ויזואליות קטנות, ואם הוא גדול – בחרו עבורו ריהוט עבה שנראה גדול בשל עוביו.
 
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים