לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

שולחנות סלון

 שולחנות סלון בהתאמה אישית – כך תבחרו אותם נכון

אחד הרהיטים המרכזיים בסלון הוא השולחן שנמצא בלב מערכת הישיבה שלו. שולחן הסלון הוא רהיט שבחירתו מורכבת ומצריכה ידע הן בהתנהלות הצפויה בתוך הסלון והן בעיצובו. במאמר זה אנו נבחן כיצד נראים שולחנות סלון בעידן המודרני ומהו הייעוד שלהם. על פי כך, תוכלו לבחור בקלות את השולחן המתאים לכם. בהמשך, נחדד מעט עם ידע עיצובי שימושי שיסייע לכם לבחור מוצר אשר משתלב טוב במראה של חדר האורחים שלכם.

שולחן ארוך אחד או 2 שולחנות מופרדים בגובה שונה

כיום, בחירתם של שולחנות סלון ארוכים היא רק אופציה. האלטרנטיבה היא בחירת 2 שולחנות קצרי אורך, בגובה משתנה. בעוד השולחן הראשון הוא שולחן סלון בגובה סטנדרטי, השני הוא שולחן מעט יותר נמוך, בסנטימטרים בודדים. בכך, יש לכם2 שולחנות ניידים, קלים מאד לגרירה וסחיבה. הם מאפשרים לכם לנתק אחד מהם מסוללת הישיבה הקבועה ולהציב אותו במקום אחר בסלון. שם, ניתן להקים פינת קפה ארעית. הדבר שימושי במיוחד עבור מי שיש לו מערכת ישיבה פינתית שחוסכת מקום במרכז הסלון, ורלוונטי פחות עבור מי שהסלון שלו נמצא במרכז החדר ללא מוצא פנוי לקירות (למשל, כי הם נתפסו בידי ספריות אחסון היקפיות).

בחירת עיצוב נכונה עבור שולחנות סלון

על מנת להשכיל לבחור שולחנות סלון באופן נכון אשר מתאים לעיצוב החדר, יש להיעזר בכמה עובדות דקורטיביות על החדר. אם הרהיטים הקיימים בו מכילים ברובם גימור עץ, סימן שהחדר בעיצוב כפרי או עתיק, ויש לכוון לרכישת שולחן סלון בעל אופי מתאים, רצוי שולחן המבוסס על מרקם גוני זה. במידה והחדר שלכם מבוסס על צבעים כמו לבן וכחול בהיר, משמע שהוא חדר מודרני. גם ריבוי שימוש בזכוכית במזנונים ובחלונות מעיד על היותו בעל עיצוב עכשווי. במקרים אלו, יש לכוון לרכישת שולחנות סלון בעל אופי דקורטיבי זה: צבע לבן או בהיר ומראה דינאמי.

בחירת מידות עובי נכונה ביחס לגודל החדר

במידה ואלו סלונים קטנים, על שולחנות סלון שיוצבו בתוכם להיות בעל רגליים דקות, על מנת שלא יבלטו יותר ממה שנדרש. בחדר גדול מומלץ להציב שולחנות סלון עם רגליים עבות שיספקו קונטרה עיצובית ראויה ולא יהיו חסרי השפעה דקורטיבית כלל.
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים