לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

אבטחת בתים בתל אביב

 

חברת אבטחה בתל אביב אמונה על אבטחת בתים של מזמיני עבודה בעיר. השירות מתבסס על כמה רבדים, הטכנולוגי, הדיווחי והמעשי. שלושת הרבדים הללו באים לידי ביטוי בכל מהלך ההתקשרות של החברה עם הלקוח, ועל בסיסם היא מבצעת את התקשרות הלכה למעשה.

אבטחת בתים בתל אביב – טכנולוגיה

חברת אבטחה בתל אביב תתקין מערכות אבטחה ומיגון בבית הלקוח. במידה והבית עבר פריצה בימים שלפני, זו תהיה גם דרישה כוללת של כל חברות הביטוח. התקנת מערכות אבטחה ומיגון תכלול התקנת רכזת אבטחה, גלאים, צופרים (סירנות), ולוח מקשים ייעודי לשליטה של המערכת, כולל דריכה וניתוק. חברת אבטחה בתל אביב מחויבת להיות מוקפצת לבית הלקוח במידה והגלאים גילו והמערכת דיווחה למוקד על אירוע הפריצה.

אבטחת בתים בתל אביב – דיווח

הדיווח ממערכת האזעקה לחברת האבטחה נעשה על ידי חייגן שקט. הוא שקט על מנת למנוע הסתבכות בשוד מזוין. במקום חיוג גלוי לכוחות ההצלה, החייגן מבצע את החיוג בלי שהוא נשמע בתוך הבית, וכך המאבטחים יכולים להפתיע את הפורצים.

אבטחת בתים בתל אביב – שלב התפעול

בתפעול האירוע שולחת חברת אבטחה בתל אביב סיירים למוקד גילוי הפריצה. הם מגיעים בתכנון שנעשה כמה דקות קודם לכן וזאת על מנת לתפוס את הפורצים "על חם". במידה ולא הייתה פריצה, אלא כשל של המערכת, יישלחו נציגים טכניים מטעם חברת אבטחה בתל אביב לבדיקת המערכת וכיולה מחדש על מנת שאירועים מסוג זה לא יישנו.

בחירת חברת האבטחה בשבילכם

חשוב לבחור חברת אבטחה בתל אביב שיש לה מענה התקנת מערכת אבטחה ומיגון. בכך, לא תצטרכו לפצל את השירות למוקד וחברת התקנה. צוותי ההתקנה יבואו מתוך המוקד ועל כן יספקו לכם את השירות היעיל והטוב ביותר.

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים