לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

ארונות בגדים

ארונות בגדים השוואת מחירים

רכישה של ארון בגדים, מתבצעת, כאשר הארון כבר אינו מספיק לחפצים ולבגדים, או כאשר הוא התיישן. לפני שרוכשים ארונות בגדים השוואת מחירים, בררו מאיזה חומר גלם הם עשויים, מה ההבדל במחיר באותו הדגם של הארון, האם יהיה נוח יותר לרכוש ארון הזזה ועוד. התחרות בשוק הארונות היא גבוהה. חשוב למדוד היטב את מידות הארון, כך שתדעו איזה גודל מדויק של ארונות יש לרכוש. מדובר על טווח רחב מאוד של מחירים המחיר של הארון, לא בהכרח מעיד על איכותו ויש לברר מהם חומרי הגם. ניתן למצוא ארונות בגדים העשויים מעץ מלא, אשר עולים זול, במיוחד כאשר ישנם מבצעים רבים, בסוף שנה אזרחית, כאשר מחדשים את הקולקציה.
 
מספר הדלתות וגודל הארון- גורם מכריע במחיר
 
ארונות בגדים בעלי שתיים עד שלוש דלתות, עשויים לעלות בסביבות 400 ₪ ולהגיע עד ל- 1500 שח  וארונות גדולים יותר, כמו 5-6 דלתות, עשויים להגיע למחיר של 2000-5000 ₪. ניתן לשפץ ארונות קיימים וחלק לרכוש חדשים, אם החלטתם להחליף או לשפץ חלק מארונות הבית. שיפוץ ידיות, החלפת דלתות, עשוי להקנות לארון הבגדים מראה חדש. יש לברר היכן יש   ארונות בגדים השוואת מחירים, אם בחנויות המתמחות בשיווק ארונות בלבד או חנויות רהיטים המוכרות גם ארונות בגדים. ארונות הם פריט חשוב שניתן לאחסן בהם חפצים שונים, כגון משחקים, נעליים ועוד חפצים שעשויים להפריע לנו את הסדר בבית. גם במסדרונות, ניתן למצוא ארונות שחוסכים במקום ובאחסון.
 
בנייה והרכבה עצמית של ארון - חיסכון במחיר
 
יש כאלה שהם בעלי ידיים טובים והם ירכשו ארונות בגדים השוואת מחירים ואף ירכיבו אותם בעצמם, מה שיהווה פער במחיר וחיסכון משמעותי. מה שחשוב, לא להגיע לחנות הרהיטים הראשונה, אלא לבצע סקר שוק מקיף ואז להחליט איזה ארון לרכוש. יש לבדוק כמה מקומות תלייה ומדפים תצטרכו בארון הבגדים. תכנון מקדים של הארון יחסוך להם הרבה טעויות ועוגמת נפש או ריצות שוב לחנות הרהיטים. יש למצוא ארונות שיש בהם גם מגרות, כך שתוכלו לאחסן לבנים, תכשיטים או חפצים נוספים אחרים.

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים