לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

אסלות

 נקודות מהותיות וחשובות בבחירת אסלות

פעמים רבות, אנו שומעים זוגות נשואים או מאורסים המתלבטים אם להתקין אסלת מונובלוק עם קרש ומכל או אסלת קרש תלויה? האם לעצב אותה כך שהמכל יהיה גלוי או סמוי? על אף שלנקודות הללו ישנה חשיבוצ מסוימת בעיצוב ההתקן ביחס לחדר, ישנם כמה פרטים אזוטריים שכמעט אף דייר לא מתייחס אליהם, והם באמת קובעים אם תהיה לכם אסלה טובה וייעודית לשימושכם, או התקן שתצטרכו לעבוד קשה מדי בשביל לתחזק אותו כמו שצריך. חלק מהמאפיינים הם מאפיינים גנריים: נכונים לגבי כל צרכן. חלקם האחר מיועד אליכם ספציפית כדיירים פרטניים.

אסלה עם טבעת מים עליונה – אמצעי חובה לכל משתמש

מהי טבעת מים עליונה? כשאתם מורידים את המים, בדרך כלל יופיע מפל קטן בחלק האחורי התחתון של האסלה. באסלה המוגדרת נוחה לשימוש, יופיע גם עיגול מים שיקיף מבפנים את החלק העליון שלה (את הטבעת). אסלה זו תשמור עליכם מפני בעיות סניטציה חריפות. בשל כך שישנה טבעת עליונה בכל אסלה, עשויים לחדור לשם מצבורי שתן ופסולת ויידרש ניקיון תקופתי מסובך המבוסס על נוזל ניקיון השירותים 00. במקום זאת, בהתקן עם טבעת מים עליונה, בין הטבעת הרחבה לגוף האסלה תהיה תנועת מים שתסנן את הלכלוך שעשוי לחדור לבפנים. 

אסלה שהפיסול שלה מתאים לגודל ולגיל שלנו – חשובה

בדרך כלל, אסלה עם פתח קטן אשר בנויה בשיפוע תשמש כאסלת ילדים. אסלות עבור מבוגרים או ילדים גדולי-מימד צריכה להיות רחבה ועם תיחומים שלא באמצעות שיפוע אלא קווי פנים ישרים ככל שניתן. חוזקה זו תמנע הצטברות פסולת מזדמנת אחרי כל שימוש ותחוש לכם כמתאימה.

אסלה מעוצבת בצבעי חדר השירותים – יתרון

בחדר השירותים יהיה ארון, יהיה מתקן לנייר טואלט, יהיה כיור, ולעתים גם יהיה שיש עבודה קטן. חשוב מאד לבדוק שהצבע העיקרי של האביזרים הללו נשמר, כולל פרזול. אם אין נוסחת צבע קבועה, בדקו מהו המתאים ביותר לשלוב בנקודה של האסלה הנוכחית. כך תעשו גם כאשר גיליתם שהצורה בחדר אינה עקיבה. בחדר שאין לו עיצוב קבוע, הטוב ביותר שתעשו יהיה להתאים את האסלה לנוף בנקודה בה היא מיועדת להצבה. בכך, אתם מבטיחים אסלות מדוגמות המתאימות לעיצוב והקרמיקה של החדר.
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים