לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

בחירת אביזרי בישול

בחירת אביזרי בישול לבשלן החובב

על מנת לבחור אביזרי בישול נכון, יש צורך להכיר מקרוב את מה שאתם מבשלים, ואת המענה שאתם צריכים לתת לכך. ישנם מאכלים מהירים, שזמן עשייתם הוא 15 דקות, וישנם מאכלים אשר נדרשות 6 שעות על מנת להכין אותם. ממד הזמן כאן מאד חשוב, משום שזמן מעיד על רמת רתיחה נדרשת למים, וכאשר המים מאד רותחים, לא כל סיר יתאים. גם בתחום המחבתות רצוי לדעת כיצד לעבוד יעיל עם השמן שלכם. גם במאכלים שבהגדרה זקוקים לשמן עמוק, ניתן להשתמש בפחות שמן מהכתוב בהוראות המוצר (למשל כדורי פלאפל של "קנור" להכנה מהירה) אם המחבת שלכם מפוסלת נכון, ותורמת, בשל צורתה המיוחדת. לטיגון מהיר של המוצר.
 
בחירה נכונה של סירים

סירים לבשלן המהיר – הבשלן המהיר הוא אדם שלא מוכן להשקיע שעות וימים במטבח. הוא אדם עסוק, אין לו זמן, וכנראה שברוב ימי עבודתו הוא בכלל סועד במקום העבודה, וממעט לבשל בבית. לאדם כזה מומלץ מאד להשתמש בסיר-מחבת ובכך לחסוך בקנייה של 2 מוצרים ברצותו לחרוג ממנהגו ולבשל עצמאית, יש לו סיר, וברצותו לחמם צ'יפס או לטגן חביתה – יש לו מחבת. מדובר פשוט ב- 2 אייטמים במוצר אחד! לעומתו, מי שמרבה בבישולים מסובכים וממושכים של שעועית, אפונה וירקות לקדרה, חייב להצטייד בסיר עם מכסה פליטה. במכסה הזה יש חור קטן בצדו, שתפקידו לפלוט את העשן ולמנוע את רעידת הסיר ורישוף המים הרותחים מצדדיו על הכיריים.
 
בחירה נכונה של מחבתות

בתחום המחבתות, ההבדל העיקרי הוא בין הצרכן שמטגן ביצים, לבין הצרכן שמטגן בשר. טיגון ביצים ובשר הוא טיגון שונה בתכלית, בייחוד כאשר מדובר בביצים שטוחות כמו חביתות. בביצים כאלה, המחבת צריכה להיות כמה שיותר דקה, עם משטח שמתחמם הכי מהר שאפשר, על מנת שניתן יהיה לייצר חביתות סימטריות וקלות להפיכה. לעומת זאת, בתחום הבשר מומלץ לדאוג למחבתות עבות ומפוספסות. בחלק הרותח יש פסים ושקעים לסירוגין. מחבת כזו יעילה ביותר לשני טעמים. היא גם מפזרת נכון את השמן על הבשרים, וגם דואגת, באמצעות הפיזור הזה, לחימום כל חלק בבשר, כולל החלקים הכי פנימיים, שקשה להגיע אליהם עם חימום במחבת רגילה.
 
 
הכתבה באדיבות כלי בית קלאסיקה אשר.

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים