לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

חדרי ארונות

 חדרי ארונות לאחסון אופטימלי של תכולת הבית

פעמים רבות, בעת תכנון אדריכלי של חדרי בית, אנו מגלים כי מקום נכבד צריך להיות שמור לארון אשר מידת עומקו הממוצעת מגיעה לממדי 54-60 ס"מ. בחדר גדול זו אולי הטיה קטנה ולא משמעותית, אבל כשהחדר בינוני-קטן כל סנטימטר בתכנון קובע. אם אתם עומדים להיכנס לגור בבית שהחדרים בו קטנים או בינוניים, מומלץ לשקול לוותר על הצבת ארונות בתוכם. במקומם, ניתן להקצות את אחד מהחדרים כחדר ארונות ובכך לחסוך שטח רב בכל חדר מגורים או שינה.

מבנה חדר הארונות

המבנה האופטימלי ביותר הוא חדר חצוב. כבר כשהבית מצוי בבנייה, בקשו מהקבלן שמיישם את הנחיות האדריכל לחצוב קירות בחדר שייועד להיות חדר ארונות, בהתאם למידותיהם של ארונות שתבחרו. את הבחירה מומלץ לבצע בחנות ארונות מקצועית ולא בחנות כל בו רהיטים, כי שם יוכלו לספק לכם מידע על ארונות ייעודיים לחציבה שיוכלו גם לחסוך לכם מקום וגם להעשיר את יכולת האחסון שלכם בנפח רב. לצד זאת, ניתן גם לגבש מבנה חדרי ארונות שאינו חצוב, אשר כל ארון הוא צמוד קיר ולא מוטמע בתוכו. אז, מומלץ לרכוש או ארונות עם ממד עומק קטן שיפוצה עם ממדי גובה ורוחב גדולים, או ארונות עם ממד עומק עבה בממדי גובה ורוחב סטנדרטיים.

חלוקה פנימית לארונות

חלוקת חדר הארונות לארונות צריכה לשקף את הנעשה בבית שלכם אם היו ארונות בחדרי המגורים. לדוגמה, אם יש לכם 2 ילדים, ואתם עצמכם זקוקים לארון ל- 2 מבוגרים, חשוב כי חדרי ארונות יכילו ארונות בהיקף אחסון זה, ובנוסף – קונסולת אחסון עודפת שתשמש כמחסן ולוגיסטיקה עבור בני הבית כולו. החלוקה הפנימית לארונות יכולה להתבסס על ארונות פתיחה, הזזה או כוורת ללא דלתות.

תכנון מבנה הארונות בחדר

חשוב להקפיד על מבנה ארונות שעומד ביחס ישר לגודל החדר. אם זה חדר שנראה קטן וצפוף, מומלץ להציב בו ארונות עם ידיות קטנות ודקות ומשקופים דקים, ולהיפך – כאשר מדובר על חדר גדל. בכך, אתם מבטיחים כי הארונות מתמזגים עם מראה החדר ויוצרים מיקוד נדרש. יש לבחור גם צבע וצורה חיוניים לעיצוב החדר עבור כל ארון אחסון.
 
 
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים