לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

טיפים לבריכות לגינה

בריכות לחצר

כפי שוודאי שמתם לב, בריכות שחיה מעוצבות לחצר נעשו פופולריות בקרב צרכנים רבים להם יש בית צמוד קרקע, ולעתים אפילו בדירות בניין מהן יש גישה לחצר. בריכות לחצר ממלאות את הסילבוס הפנוי של אזרחים רבים, והופכים את חייהם לצבעוניים ותוססים במיוחד, אך מי כמונו יודעים שצבע שיזוף חזק מדי זה לא טוב ולא בריא, ולכן כל בריכת שחיה טובה – כדאי שתכיל פרגולה להצללה בקרבתה. גם משטח הבלטות שיש לכם בחצר אינו בהכרח מתאים לסביבה של בריכה, שכן לפני שנכנסים למים – מוצאים את עצמם המבלים עומדים על הרצפה לזמן ממושך. אם לבלטות יש נטיות לרתוח בקיץ זה לא כדאי. הרבה יותר טוב לעמוד על דקים שלא מושפעים מחום. על כן, ניתן ללמוד שבניית בריכה כמו שצריך – גוררת בניית תשתית רחבה במיוחד. להלן דוגמה לאפיון עבור סביבה ש לבריכה ביתית.
 
מבנה הבריכה
 
מבנה בעל קוטר (אם מדובר במעגל) או צלע (|אם מדובר במרובע) אשר ישאיר לפחות 3 מ' להתקנת דקים לגינה ופרגולת הצללה. בדרך כלל נהוג להזמין בריכה שקועה באדמה עשויה מבטון, אשר בתוכה יש פיברגלס מעובה באקריל. בריכה כזו יוצרת רכות עבור המשתמש שנוגע בדפנות שלה, ובכך גורמת לו לעדנה בכל פעם שהוא נכנס לטבול במים. נהוג לאבזר את הבריכה בתאורת LED, וכן בהתקני גישה לנכים כגון מדרגות לנכה או מעלונים אלקטרוניים שונים.
 
מבנה הדקים
 
הדקים יכולים להיות או בגובה שפת הבריכה, או נמוכים משפת הבריכה או גבוהים משפת הבריכה, והם מותקנים, בדרך כלל, מסביב לה. הנוג להתקין גם מנכסה דקים נמתח אשר נשלף בכל פעם שמגיע החורף והבריכה מתרוקנת בלאו הכי מהמים שהיו בה.
 
מבנה הפרגולה
 
ניתן לרכוש פרגולת הצללה צמודת קיר (בשפה מקצועית היא נקראת "פרגולה תלויה". היא תלויה על הקיר ומצדה השני יש 2 עמודי תמיכה) או פרגולת הצללה המבוססת על 4 עמודים. חומרי הייצור של הפרגולות: עץ גושני, מלמין, אלומיניום, ואפילו ברזל. מומלץ להתאים את עיצוב הפרגולה לדקים, ואל תדאגו: זה לא אומר שפרגולת עץ היא הכרח. טכניקות הצביעה החדישות מאפשרות לצבוע כל חומר ייצור, כולל מתכות כך שייראה בדיוק כמו העץ שיש לכם על הדקים.

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים