לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

טרנדים בארונות

אחת הדרכים לגרום לבית שלכם, ובמיוחד לחדרים בהם מארחים – קרי סלון או מטבח, להיראות יוקרתיים, היא על ידי צביעה מחדש והחלפה של הארונות. אם אתם רוצים שהבית שלכם יראה "יוקרתי", אתם צריכים ארונות חדשים, וחשוב להשקיע רק במקומות ספציפיים ובנקודות קריטיות, כדי לא לקרוע את הכיס ועדיין להשיג את המטרה שלכם. למשל, ארון מטבח שהוא "אי צף", חוסך מקום, לא עולה הרבה כסף ונראה מאד מרשים. טרנדים בתחום הארונות – הסוגים והיתרונות  מביא לנו את כל החידושים והנוחות בעיצוב .

איך משדרגים את מראה המטבח שלכם?

אחד  מכל טרנדים בתחום הארונות- הסוגים והיתרונות, הוא שילוב זכוכית ו/או פרספקס ביחד עם ארונות חצי שקופים או עם אלומיניום. זה מאפשר למטבח להיראות מאד קליל, שקוף, נגיש וגדול. זה מתאים למשל למטבחים שיש בהם מעט מקום. זה מסייע מצד אחד להיראות גדול יותר ומצד שני לאחסן דברים בצורה טובה, דבר שגם מייצר שקט בעין וגם חוסך מקום רב, שכאמור, אין ממנו בשפע.

חלק נכבד של טרנדים בתחום הארונות – הסוגים והיתרונות, הוא ידיות מודולאריות, שמאפשרות להסתיר חלק מהידית, ולייצר מראה נקי יותר. דוגמה טובה היא הידית השטוחה של חברת Poliform&Varenna אשר מעניקה מראה כמעט בלתי נראה לידית, חוסכת מקום ואת הצורך לנקות אותה וגם מחזקת את הדלת. בנוסף, יש כמובן ארונות שאת הדלת שלהם לא צריך לפתוח עם ידית, אלא עם לחיצה. יש גם ברזים כאלו – ברזי TOUCH. בנוסף, דרך נוספת להטמין דברים בארונות היא על ידי ארונות מסוע, שיכולים לזוז, להיכנס לתוך ארון גדול יותר או להיפתח בצורות מיוחדות. לדוגמה, מקום אחסון עבור מיקסר, שנכנס על ידי מסוע לתוך הארון.

מה היתרונות של מטבח רגיל ומה היתרונות של מטבח מודרני?

1.      המטבח הרגיל מתאים לאנשים שלא עושים שימוש מיוחד במטבח ו/או יש להם מקום רב במטבח ואין להם בעיית אחסון. זה מתאים לאנשים שעובדים מחוץ לבית, לא מבשלים / אופים הרבה ולא עושים שימוש אינטנסיבי במטבח.

2.      המטבח המאובזר עם הארונות החדישים מתאים לאנשים שזקוקים לפתרונות אחסון, בעלי חוש עיצוב מפותח ואנשים שמבשלים ומארחים הרבה. בשבילם חשוב להתעדכן כל הזמן אודות טרנדים בתחום הארונות – הסוגים והיתרונות כגון ופתרונות אחסון במטבח.

למידע נוסף אודות הטרנדים החמים בתחום הארונות היכנסו לדגמי ארונות הזזה והתרשמו 

 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים