לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 

כיורים מעוצבים מעץ לאמבט

הידעתם כי האמבטיה כחדר רחצה יכולה להיות מאד מפנקת ומענגת בזכות עיצוב חכם ומתוכנן? הידעתם כי על מנת להגשים זאת בהצלחה מומלץ להתחיל בעיצוב הכיור? לעיצוב הכיור משמעויות מרחיקות לכת עבור חדר האמבטיה: הוא לא ממוקם נמוך וגם לא גבוה בהיררכיה של הקיר, אלא במרכז. הוא בדרך כלל ריב בולט ומרכזי. לכן, ניתן לומר כי הוא ה- "מסמר" של חדר האמבטיה, והוא שמבליט יותר מכל את הפאן העיצובי בה. למעשה, הוא והאמבטיה, אשר מומלץ לעצבה בהתאמה אליו. המותג הבינלאומי INLE מייצר כיורים יוקרתיים מעץ לאמבט אשר יכולים להשרות בחדר אווירה חדשה ומטריפה!

כיור עמיד המספק את כל יתרונות הנוחות

הכיור, אשר עשוי מטיק בורמזי, יספק עבורכם את כל שנדרש בשביל להגשים תנאי רחצה אולטימטיביים. העץ, אשר ידוע מבין החזקים שבחומרי הגלם הביתיים בכלל (ולא רק בקרב העצים) מזכה את בעליו באחריות רבת שנים נגד בלאי נצבר בכל סוגי המוצרים. צבעו, בתוך ספקטרום הצבעים החומים, מצוי בתחום הבהיר, זה שנוטה יותר לכתום מאשר לשחור. ניתן לבחור אותו מתוך מגוון מבנים וצורות וליהנות מתנאי רחצה חסרי תקדים.

בחירת מבנה הכיור

כשבוחרים עבור כיורים יוקרתיים מעץ לאמבט את המבנה, ההחלטה שצריכה להתקבל היא בין כיור הנחה, כזה אשר מונח על משטח הרחצה שלכם בהדבקה בלבד, עם דפנות עליונות ולא חצובות, לבין כיור חצוב שחלקו העליון מתחבר לשיש והקירות שלו מוצנעים. הבחירה צריכה להיעשות על פי ההרגלים שלכם, ובהתאם להיכרות שלכם עם שיש האמבטיה בחדרכם.

בחירת צורת הכיור

כיורים מעוצבים מעץ לאמבט מכילים לא מעט צורות שניתן לבחור: עגולים, אליפטיים, נקודת מגוז (פירמידה), 2 כיורים מחוברים או 2 כיורים מופרדים. בחירת צורתם של כיורים יוקרתיים לאמבט בשילוב עץ מצריכה עיון בהדמיות מחשב בחנות חדרי אמבטיה, בשילוב ייעוץ ממעצבי פנים מטעמה.

תותחני – כיורים מעוצבים לאמבט בשילוב עץ

בחברת תותחני תוכלו למצוא בקלות כיורים מעוצבים לאמבט בשילוב עץ אשר ירגשו אתכם , ועל כן הם צפויים לגרום לכם להנאה מרובה ברחצה. נציגי החברה יעמדו לרשותכם ויסייעו הן בבחירה, והן בהתקנת המוצר במשטח הרחצה בחדר. החברה מספקת ללקוחותיה מבחר של רעיונות מקוריים לחידוד עיצוב חדר האמבטיה באמצעות כיורי עץ.

 

 

 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים