לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מדריך לחדרי שינה

מדריך לחדרי שינה בהתאמה אישית

מהם חדרי שינה בהתאמה אישית? מדוע חשוב להתאים אישית את חדר השינה שלכם? מה מומלץ לדעת לפני שרוכשים חדרי שינה בהתאמה אישית?

חדרי שינה בהתאמה אישית הם חדרי שינה אשר נוצרו על פי מתווה הלקוח. חשוב להתאים אישית את חדרי השינה בשל הרצון שלכם לחזור לחדר המפנק ביותר מדי לילה ולהתאכזב לצאת ממנו מדי בוקר. במילים אחרות, זה צריך להיות החדר הכי מפנק שיש, ולכן חשוב שהוא יעוצב על פי רצונכם. חשוב מאד לבחון היטב מי היא החברה שמעצבת לכם את חדר השינה, ולבחור בטובה ביותר. כך תעשו זאת נכון ובאחריות.

יש להסתמך על המלצות של לקוחות קודמים

הלקוחות הקודמים ודאי מכירים היטב את ספקי חדרי שינה בהתאמה אישית - אלו שעזרו להם לעצב את החדר שלהם. הם יוכלו לייעץ לכם עליהם ולהפנות אתכם לטובים ביותר. בתחום זה אם מישהו מסוים מצביע על מעצב פנים כמוצלח, כמוהו עושים עוד רבים וטובים, ואז אתם יכולים לדעת בוודאות שמוכלם עומד מעצב פנים מוצלח. נכון, יכולה להיות גם ביקורת על מעצב מסוים וחשוב לדעת איך לבחון אותה. אם אתם רואים שחוץ מ- 1-3 אנשים היתר לא מרוצים, סימן שיש ממה להיזהר, אבל אם ניתן לזהות שהמאזן בין המבקרים למרוצים הוא 50% או אפילו 70%, 30%, סימן שיש באסכולה זו שתי גישות מתחרות, ומה שטוב ללקוח אחד לא בהכרח טוב לאחר. במקרה זה חשוב לנסות גם את אותו מעצב וגם מעצב שהומלץ על ידי המבקרים, לשם השוואה.

חשוב לבחון היטב סוגים רבים של מעצבי חדרי שינה בהתאמה אישית

יש להתייחס לסגנון עיצוב חדרי ילדים ולאופן בו רואים את פני הדברים. ייתכנו מעצבי פנים אשר יבחרו את האלמנטים שלהם בשיטת ההתאמה: כל רכיב מתאים בגוון שלו למשנהו. יהיו מעצבים שילכו בגישת הניגוד: כל הרכיבים עשויים מגוון אחד, למעט 1-2 שעשוי מהגוון הנגדי: לבן בוהק לעומת שחור כהה, למשל. חשוב לבחון היטב את שתי הגישות ולבחור בזו שהכי מוצאת חן בעיניכם. כמובן שחשוב לוודא שהמעצבים משני האסכולות הם מעצבים נחשבים אשר הומלצו בתחומם על ידי עיקרה של דעת הקהל בארץ.

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים