לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מוצרי סניטציה

  

 חלפים של מוצרי סניטציה איכותיים: כיור ושירותים

מוצרי סניטציה ממותגים מראים בדרך כלל על עוצמה, ועל רמה דקורטיבית כבירה, אך זה לא אומר דבר על הרכיבים הפנימיים להברגה, ואינסטלציה שמסופקים בבאנדל. במקרים רבים, הוכח כי דווקא בחברות האדריכליות הגדולות אתם עשויים לגלות שחלקי החיבור לאסלה ולכיור ברמה ירודה. הדבר עלול לגרום לנזילות וסתימות גם לאחר שימוש מופחת. לכן, לפני הרכישה של מוצרי סניטציה, חשוב לוודא מה יש בחללים הפנימיים שלהם: מהי איכות הגומיות, מהו טיבם של הברגים והצינורות השונים, וכד'.

חלפי לאסלה וניאגרה איכותיות

באסלה ובניאגרה מה שהכי חשוב הוא החיבור ביניהם. במידה והאסלה תלויה אתם תצטרכו צינור 45, ובמידה והיא מונובלוק אתם תצטרכו לבדוק שהגומייה שבינה לבין הניאגרה, יחד עם הניפל שמעל, עשויים מהאיכות הטובה ביותר, זו אשר תמנע נזילות בהמשך.  גומייה כזו ניתן למצוא בתוצאת Schwab או SANIT. זוהי גומייה אלסטית, שלא נקרעת ולא עדינה מדי בגמישות שלה. עוד חלק שכדאי להתמקד בו הוא צינור הארכובה שמחבר את האסלה לביוב, צינור החיבור לברז ניל בקרבת מכל ההדחה, ורכיבים מכניים שונים בניאגרה ומחוצה לה: לחצן ההפעלה, המנוף שמתחתיו, ועוד. רצוי לבדוק גם את איכות המצוף שמתחת למנוף ולוודא שהן הבורג העבה המרכזי של הניאגרה והן הניפל שמתחתיו נובעים מאיכות חסרת פשרות כמו שרק SANIT ו- Schwab יודעים לייצר. 

חלקי חילוף לכיורים

בחלקי חילוף לכיורים החלק הכי קריטי עבורכם הוא הסיפון. סיפון הוא קו הולכת המים לאחר השימוש בברז והוא חייב לספק לכם תנועה חלקה שתמנע סתימה בעומסים גדולים. בכיורי מטבח מומלץ לבדוק אפשרות לרכישת ונטיל לחסימת מוצקים שהזרמתם לכיור, על מנת למנוע סתימה על ידיהם. חלקי כיורים אלו מיוצרים חדשות לבקרים על ידי חברת Schwab ו- SANIT באיכות חסרת פשרות לכיור שלכם.

שונות

מאד מומלץ לוודא כי ברגים שונים שאתם רוכשים עבור האסלה והניאגרה, הגיגית, הבידה וכל רכיב אחר שנמצא בחדר – עשויים מחומר עמיד, פלסטיק קשיח ולא שביר או מתכת אלחלד, עם אומים תואמים. רק ברגים אלו ישמרו על ההתקנים שלכם יציבים ויסבו לכם שימוש בטוח בהם. מוצרי סניטציה צריכים לכלול ברגים ברמה כזו על מנת להבטיח את יציבותם.
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים