לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מטבחים מעוצבים

 המדריך המלא לבחירת מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים הם החדרים הכי מעניינים בבית. כשהמטבח מגובש היטב במראהו הפנימי, הוא אטרקטיבי מאד לבילוי ועבודה משותפת. מעוניינים לדעת כיצד לאפיין את המטבח שלכם? במאמר הבא אנו מסבירים כיצד לעשות זאת באופן מוצלח במיוחד.

בחרו את תבנית עיצוב המטבח שלכם

ניתן לגבש מטבחים מעוצבים בסגנון מודרני, קלאסי או כפרי, כשבכל אחד מהסגנונות הללו ישנם תתי סגנונות אופייניים. במטבח המודרני, הרעיון מתבסס על היעדר פרזול בדלתות הארונות, המזווים והמגירות. אין ידיות, והפתיחה מתבצעת באמצעות משיכת פלטת הפתיחה עצמה מהמרכז. בתוך נישה זו, ניתן לבחור מטבח מודרני סטנדרטי המבוסס על גוונים לבנים וגווני עץ, אל מול מטבח מודרני מקולקציית "הקו הצעיר" המבוסס על ארונות צבעוניים. במטבחים קלאסיים העיצוב הוא הופכי מהמודרניים: הארונות עתירי ידיות פרזול גדולות ואופקיות והן דלתות מגולפות עם שבלונות מלבניות. בתוך נישה זו, בחירת גוונים לבנים ובצבע גוף מובילה לכך שאתם מעצבים מטבח אנגלי אותנטי.

אתרו את המטבח המבוקש באמצעות הדמיית מחשב של חנות מטבחים

חשוב לבחור בחנות ייעודית לתכנון מטבחים מעוצבים, ולא בחנות מוצרי בית כלליים, כי רק שם תוכלו למצוא את הפתרונות המושלמים למטבח, כולל אחריות ושירות למקרי הצורך. בחנות זו תוכלו לעיין בהדמיית מחשב ולמצוא את המטבח המבוקש, מודרני, קלאסי או כפרי, ובצביון המבוקש, כפי שלמדנו זה עתה בפרק הקודם. את האיתור יש לבצע מהמחשב הביתי, כשאתם נמצאים בחדר בו ימוקם המטבח, להבטחת הדימוי הקרוב ביותר למציאות.

בררו מול החנות האם ניתן לבצע חיתוכים וליטושים אחרונים ביחס לחדר שלכם

במידה והחדר המיועד מאד קטן, מומלץ לבקש מהחנות לעבוד עם ארונות ואריחי שיש יותר דקים מהמוצג בתמונה, כדי להבטיח שילוב עיצובי נכון ולא גדול ומגושם מדי. במידה והמטבח גדול, מומלץ לבדוק האם ניתן לעבוד עם אוסף צבעים יותר בהיר כדי לייצר בו תחושה של מרחב. כוונון שכזה יסייע לכם לגבש בחדר שלכם את המטבח המתאים ביותר בהיבט הדקורטיבי, כזה אשר לא תרצו לצאת ממנו ותבואו על סיפוקכם בכל פעם שתימצאו בפתחו. בחנות מטבחים מעוצבים, בשונה מחנות מוצרי בית, ניתן לממש את הכוונון הזה בקלות ולהתאים כל חדר תצוגה למקרה הפרטי של החדר שלכם.
 
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים