לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מיבש ידיים סילוני

 טיפים לבחירת מייבשי ידיים סילוניים לשירותים ציבוריים

במאמר זה תוכלו להיחשף למוצר חדש-ישן בשם מייבש ידיים סילוני. מהו מכשיר זה? בשונה ממייבש ידיים רגיל המתבסס על צינור כסוף תחתון בלבד, המייבש הסילוני מתבסס על נורת UV כחולה. היד שזקוקה לייבוש ממוקמת בין הנורות ומתזי אוויר סילוניים מורגשים עליה. הם מייבשים את היד בתוך 7 שניות בלבד בממוצע, ועושים זאת תוך סינון אנטי בקטריאלי מהנורה. המשמעות היא גם חיסכון בחשמל, משום שהתזת האוויר בצורה כזו נעשית תמיד בצורה מבוקרת ולא בהכרח בעוצמה עזה. במייבש ידיים רגיל – רק העוצמה הגבוהה ביותר היא האופציה, מה שגורם להספק-מנוע גבוה ותורם לניצול רב של חשמל. מעוניינים לדעת כיצד לבחור מייבשי ידיים סילוניים לשירותים הציבוריים שבחזקתכם? עיינו במאמר שלפניכם.  

טיפ מס' 1: בחרו במייבש הידיים המתאים ביותר לסיטואציה

שירותים ציבוריים ישנם בפארקים עירוניים, בחופי ים, במסעדות, בבתי קפה, בשירותים של מוסדות, ועוד. מאד חשוב לבחור בדגם שהצבתו בחדרי הרחצה של השירותים הציבוריים תשדר התאמה. ההתאמה צריכה להיות פונקציונאלית ולא רק בעיצוב. למשל, אם אלו שירותים שמשמשים משתמשים רבים מדי שעה (למשל בקניונים או בשדות תעופה) מומלץ לבחור בדגם עם גיגית סינון תחתונה למים, בשונה ממעט משתמשים, עבורם מספיק המייבש הרגיל ללא גיגית זו.

טיפ מס' 2: בחרו במייבש הידיים שיש לו בקרת טמפרטורה טובה

מייבש ידיים שמאפשר מעבר מחום לקור בלחיצת כפתור – יתרון. מייבשי ידיים סילוניים שניתן לווסת בהם טמפרטורה עם בקר, שלט או על גוף המכשיר בקלות – יתרון. מאד חשוב לבחור במכשיר שקל לווסת אותו על מנת ליהנות מטמפרטורת ייבוש רצויה, ולא כזו שנכפית עליכם כמשתמשים. חשוב שבקרת האקלים של מייבש הידיים תהיה במיטבה על מנת שתוכלו בכל יום בשנה למצוא את הנוסחה האידיאלית לקירור או לחימום היד. 

טיפ מס' 3: בחרו בעיצוב נחשק למכשיר שלכם

את העיצוב יש לבחור בהשוואה לנעשה בחדר השירותים הציבוריים בו ימוקם המכשיר. לדוגמה, בחדר מודרני על טהרת הצבעים האפורים והכסופים , מומלץ לבחור מייבשי ידיים סילוניים אפורים או אפורים מטאליים. אם החדר לגמרי לבן ניתן לבחור בין מייבש ידיים לבן לבין לייבש שחור להקניית עיצוב מנוגד לגוון הלבן. מומלץ לעבוד עם הדמיית מחשב על מנת למצוא את הגוון המתאים למרחב שלכם.
 
 

 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים