לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מיטות אורטופדיות

מיטות אורטופדיות לשינה קסומה

מעוניינים לרכוש מיטות אורטופדיות טובות באמת? זקוקים למיטות שיתאימו לכם במאת האחוזים? רק רכישת המיטות אצל משווק מקצועי, שלא רק מוכר, אלא גם בקיא מאד בנושא המיטות – תסייע לכם להגשים זאת. כאן, תוכלו למצוא מיטות לנוער אורטופדיות לשינה קסומה של ממש! הסוד טמון הן במיטות כרהיטי איכות, והן באנשי המקצוע שיהיו שם בשבילכם ויסייעו לכם להגיע למיטה שמתאימה לכם במאת האחוזים!

התאמת מיטה – השלבים הראשוניים

יצוין כי זה לא תחליף לביקור בחנות ולהתייעצות עם הצוות המקצועי, אבל ישנם מספר כללי אצבע שחשוב שתדעו לפני המעבר לשלב הייעוץ הפיזי:

 * יש להסתכל רק על דגמים שמתאימים למידות של חלל המיטה שלכם, אותו יש למדוד ולדעת מראש.

 * חשוב לבחור במיטה שמתאימה לצרכים שלכם: מיטה עם ארגז מצעים ומזרון נוסף – לנוער, למשל.

 * מומלץ לבחור את המזרון על פי טיבו וסוג חומריו. על כך נרחיב בהמשך ידיעון זה.

 כעת, מאחר ואתם יודעים מהם השלבים הראשוניים לבחירת המיטה, ניכנס לרזולוציות גדולות יותר – מה צפוי לכם בחנות מיטות אורטופדיות לשינה קסומה.

ייעוץ ברמה של הכרתם

היועצים של החנות יהיו שם בשבילכם, יציגו לכם מיטות בגדלים ועל פי המתווה שביקשם: מיטה זוגית נייחת, מיטת נוער, וכד'. הם יציגו לכם מיטות בשלל דקורציות של המזרון: צבעוני, חד גוני, וכד'. גם לבסיס המיטה יהיו עיצובים מיוחדים ומרשימים שניתן יהיה לחזות בהם.

הסבר מלא על אופן פעולתה של כל מיטה

יוסבר לכם כיצד שולפים מזרן תחתון, או ארגז מצעים. בכל הדגמים – השליפות קלות ואינן מצריכות סחיבה של מי מהאייטמים הללו: הכל מתבסס על מנגנון קפיצים קל לשימוש. בחנות יהיו מחויבים להסביר לכם גם על איכותו של כל מזרון ומזרון.

סוגי מזרונים

ניתן לבחור במיטה עם מזרון לטקס, שהוא מזרון עם פולימרים עמידים ויציבים. TALALAY LATEX, לטקס מיוחד שהופק מעץ הגומי, מאפשר אווריריות יתר לשוכב, מניעת זעה, והתאמה טובה יותר לשוכב האסתמטי, בשל יכולתו של המזרון לדחות אבק. מזרונים נוספים שניתן למצוא בחנות – מזרוני ויסקו ג'ל, מזרוני קפיצים, ועוד. הכל – מזרונים אורטופדיים המתאימים לשמירה על הגב, עמוד השדרה ופלג הגוף העליון והתחתון. נשאר רק לבוא ולנסות דגמים שיתאימו לכם.

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים