לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מיטות במבצע

 טיפים מקצועיים לבחירת מיטות לחדרי שינה במבצע

מיטות הן ללא ספק האלמנט החשוב ביותר בחדרי השינה. כיום, בנוסף למידע הנדרש על בחירת מזרנים, יש על מה להתעכב בבחירת בסיסי מיטה. הם מעוצבים מתמיד, ומשפרים לאין ערוך את מראה חדר השינה. קונסטרוקציות בניה שרבים לא האמינו כי ניתן לרכוש מוצעים במחירים מפנקים מתמיד. כיצד ניתן להגיע לכך בקלות?

את המיטות רוכשים בפורטל המאגד חברות ריהוט

פורטל זה אינו חנות אלא אתר שמארח את חברות הרהיטים המובילות. רכישה בו מאפשרת לכם לערוך השוואת מחירים על בסיס עשרות הדמיות מחשב ולהגיע למיטת החלומות שלכם. בניגוד לכך, השוואת מחירים מיוזמתכם, בה אתם ניגשים לאתר של חברת רהיטים אחת ומשווים עם אתר של חברת רהיטים אחרת לא תחשוף בפניכם את כל המבצעים, ההנחות והרכישות הכדאיות.

מומלץ לגשת לפורטל עם תכנון מוקדם

הפורטל נושא את כל אפשרויות עיצוב המיטה, ולכן מי שעומד לחפש שם בלי תכנון צפוי להתעכב וממש להתבלבל לגבי הסוגייה מה עליו לבחור. לכן, מאד חשוב להיערך לקראת הבחירה, לבחון את עיצוב החדר שלכם ולגבש קווי מתאר למיטה: מידות, קונסטרוקציות שהייתם מעוניינים שיהיו מסביב למזרן, שידות – מחוברות או להצבה נפרדת, ועוד. על פי תכנון זה, ניתן לגשת לאתר הפורטל ולמצוא של את מבוקשכם בקלות.

התנהלות מומלצת בפורטל

מומלץ לא להסתפק רק בתמונות שאתם רואים מבעד למסך. חשוב להקליק עליהן, לקרוא פרטים אודות המידות, המפרט הטכני של כל מיטה, שנות אחריות המוצעות בכל עסקה, ועוד. בדרך זו תהיה לכם עמדה הרבה יותר ברורה מה אתם צריכים לקנות ותוכלו להתכוונן לקראת הרכישה המתאימה ביותר לכם ולחדר השינה שלכם.

פורטל הרהיטים – המקום לרכישת מיטות חדשות

ללא ספק, פורטל הרהיטים הוא המקום להיחשף לרהיטים חדשים. אתר "פורטל הרהיטים" מאגד בתוכו עשרות חברות ריהוט מהמובילות בארץ אשר עובדות עם תכולה שיוצרה במפעלי ריהוט מעבר לים, שעובדות תחת  תקנים מערביים מחמירים כדי לספק לצרכן את מלוא הבטיחות והאיכות. באתר פורטל הרהיטים תוכלו להיחשף ללא מעט רעיונות לרכישת מיטה, להשוות הצעות מחיר ולבחור בדגם המיטה הסופי עבורכם. רכישת מיטות בפורטל הרהיטים מבטיחה לכם רהיט איכותי ועמיד לעשרות שנים בחדר השינה!
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים