לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מערכות נידוף

 מערכות נידוף לסוגים שונים של חדרי שירות

במאמר זה נעסוק במערכות נידוף לחדרי שירות. תחילה, נפרט מהי מערכת הנידוף האידאלית למטבח ומשם נמשיך להתדיין על חדרי שירות אחרים כגון מרפסת הכביסה והמלתחות.

מדוע מערכות נידוף מותקנות רק בחדרי שירות?

משום שחדרי שירות הם חדרים שבמתכונתם הם לא יבשים אלא סופגים מים ולחות. חלקם סופג גם ריחות חריפים כמו בישול בגז בישול. תפקידה של מערכת הנידוף בחדר השירות הוא גם להסיר מסדר היום את הריחות הרעים וגם לקרר ולאוורר עם אוויר חדש מבחוץ, מה שינטרל מעט את עומס החום במבנה.

מהם מאפייני מערכת הנידוף למטבח?

במטבח, מערכות נידוף מושתתות על מנדפים, לידם מסנני אוויר וזרועות יניקה ובסוף בסוף – ונטה לסינון אוויר נקי מבחוץ. מערכת נידוף זו גם מונעת ממך ריח רע וחריף וגם מספקת אוויר חדש ונקי לתוך המבנה.

מהם מאפייני מערכת הנידוף למלתחות?

במלתחות, מערכת נידוף מושתתת על מנדפים, לידם מסנני אוויר ובסוף – ונטה לסינון אוויר נקי מבחוץ. את הוונטה למלתחות ניתן להתקין בתקרה או באחד מקירות המבנה הצדיים. מומלץ שהיא תהיה קרבה למקום חיצוני על מנת שאספקת האוויר מבחוץ תתבצע ביעילות ובקלות.

מהם מאפייני מערכת הנידוף לחדר כביסה?

בחדר כביסה מתבססים על 2 רכיבים עיקריים: מסנן שתפקידו לסנן אוויר מבפנים, וכן ונטה שמבצעת בדיוק את ההיפך: מספקת אוויר נקי שסונן בחוץ. בחדר כביסה, אם כן, מערכות נידוף הנן הקטנות ביותר, ומטרתן היא למעשה למנוע עומסי חום באמצעות סינון אוויר פנימי והכנסת אוויר מבחוץ.  

כיצד מומלץ לבחור מערכת נידוף לחדרי שירות?

מערכת נידוף מומלץ לבחור באמצעות מומחי נידוף. בכך, אתם מקבלים רכיבים שיספקו מענה נדרש לבעיות הריח ועומסי החום הפנימיים. את החברה חשוב מאד לבחור באמצעות המלצות ולוודא כי הממליצים הקודמים הפנו אתכם אליה בשל פתרונותיה המקצועיים והשימושיים. בחברה בה מערכות נידוף מתוכננות לעומק PER לקוח, גם אתם תוכלו להרגיש כמו בבית וליהנות מהתקני הנידוף המושלמים עבורכם. ההתקנה שלהם תתבצע על ידי מומחי מערכות נידוף אשר יספקו את כל מה שצריך לניהול חיי שגרה בחדרי השירות הביתיים ללא ריחות לא נעימים או אוויר חם ודחוס.
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים