לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מקלחונים

 מדריך קצר לבחירת מקלחונים

בחירת מקלחונים היא אחת החשובות בחדר האמבטיה. כשאתם בוחרים מקלחון אתם למעשה מבקשים להטמיע בחדר האמבטיה שלכם התקן המשלב בעיצובו מראה של ארון ומראה של גיגית רחצה. מדוע? מחד, יש לו זוג דלתות ולכן הוא נראה, במבט ראשוני, כמו ארון. מאידך, השיש והקרמיקה שיש בתוכו יוצרים לו מראה של גיגית סגורה. לכן, בחירתו של המקלחון צריכה להתבסס הן על מראה ארון האמבטיה שלכם והן על מראה הגיגיות בחדר: הכיור והאמבטיה. במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד בדיוק כיצד לבחור את מקלחוני הבוטיק לחדר האמבטיה שלכם. 

בחרו מקלחון בהתאם לדלתות חדר הרחצה שלכם

הדלתות בחדר האמבטיה נמצאות בכמה מוקדים שונים: בארונות, במגירות וגם בדלת הכניסה לחדר. כמובן שאם היא שונה בעיצוב שלה מהארונות ומהמגירות, מומלץ לא לקחת השראה ממנה. מומלץ לבחון מהו הצבע של דלתות הארון ומהו הצבע של המגירות וכן איך נראות ידיות הפרזול של ההתקנים הללו. במקלחת מודרנית כנראה שלא יהיו לכם ידיות פרזול אלא פלטת פתיחה חלקה בלבד. במקרה כזה, לוקחים השראה מהצבע שלה, ובוחרים עבור דלת המקלחון מנגנון פתיחה קפיצי עם חור דחיפה.

בחרו את צורתן של הדלתות: מלבנית או רבע מעגל

דלתות היוצרות מלבן הן דלתות המתאימות בעיקר לחדר רחצה בעיצוב בורגני מודרני על טהרת הצורות המלבניות במשקופים ובמסגרות המדפים. אם במיקומים הללו הבחנתם בצורות גליל וקשת, מומלץ לבחור דלת מקלחון בצורה זו. במקרה כזה, יהיו אלו זוג דלתות שכאשר הן סגורות הן יוצרות רבע מעגל.

בחרו את הקרמיקה הפנימית במקלחון

מאד חשוב לבחור את הקרמיקה של המקלחון כך שתהיה דומה לקרמיקה בגיגיות שלכם, הן באמבטיה והן בכיור. בל נשכח כי מקלחונים הם גם גיגיות ולא רק התקני פתיחה, ולכן הם מכילים קרמיקה. הקרמיקה הזו צריכה להיראות כמו כל קרמיקה אחרת בחדר. לכן, אנו ממליצים לקחת השראה מהחיפויים בקירות ומגיגיות הכיור והאמבט בעצמן. השקיעו בבחירת טקסטורה מתאימה שתהיה דומה להן (חלקה, עם פסים או מחוספסת) וכן בבחירת גוון זהה למה שיש בחדר כעת. בכך, אתם מסדירים בחדר מקלחון שהוא המשך ישיר של העיצוב הקיים ונהנים ממקום רחצה מושלם גם מבחינת נוחות וגם מן ההיבט הדקורטיבי.
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים