לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

ספות מעור

ספות מעור

כיצד מומלץ לרכוש ספות מעור, ואיך ניתן להבטיח שהספות יתאימו לעיצוב הבית? כיצד נדע שמדובר בספות המתאימות לנו מבחינת משתמשים ולבית מבחינה עיצובית? בפשטות – כיצד נדע שאלו הן ספות מעור בשבילנו?
 
ספות מעור ומערכות ישיבה לסלון הן התקני ישיבה המאופיינים במספר פרמטרים. ראשית כל הן צריכות להיות נוחות, על כך אין כלל שאלה או השגה. יחד עם זאת, ישנם מספר פרמטרים של קלאס וסטייל אשר אם תשימו לב טוב אליהם תוכלו לזכות גם את עצמכם בספות בוטיק מרהיבות ויפות אשר יתרמו לעיבוי עיצובי בביתכם.
 

צבע הספה והתאמתו לחדר

 
צבע הספה יכול, על פי רוב, להיות משויך לחדר על ידי היצמדות לגוון העיקרי שלו: זה הכי קל, הכי בטוח ולא משאיר מקום לטעויות. יחד עם זאת, ניתן לומר כי ישנם חדרים שהצבע כל כך בולט בהם שאיך נגיד זאת בעדינות: דרוש "פלפל" לחדר הזה והדרך הכי טובה להשיג זאת היא באמצעות התקנת ספות מעור שהן שונות לחלוטין בגוון. לדוגמה: ספות שחורות בחדר שכולו צבוע לבן, כולל הרצפה.
 

צורת הספה והתאמתה לחדר

 
עם הצורה אין יותר מדי מקום למשחק. מומלץ להיצמד למה שכבר קייםבחדר, ולבחור ספות מעור בעלות צורה זהה: עגולה, עם דופן מרובעת שפיצית, סינוס וכד'. אם אתם מבחינים שרוב החדר שלכם הוא כזה מבחינת תכונות האופי שלו מוטב לא ליצור דיסוננס בתחום ולרכוש ספות בעלות מרקם צורני זהה.
 

תוספות על הספה

ניתן לומר שכיום הספות אינן עשויות משכבה אחת, ותמיד יש שכבת עיצובים מרהיבה במעטה החיצוני: מתכות, עצים ופסלונים מגולפים או שנעשו בעבודת נפחות שנמצאים בצדי הספה. רצוי לדעת איך לבחור אותם: מצד אחד לבחור אותם כדי לקשט את החדר, ומצד שני לא להגזים בבחירה ולהביא את החדר שלכם לחדר בו "מרוב עצים לא רואים את היער" בין בשל עודף עיצובים דומים שכבר קיימים בו ובין בשל הרב גוניות של החדר, במקום המיעוט הגוני, שגורמת לו ללכת לאיבוד, מה שיוסיף עוד יותר מהתכונה הלא רצויה הזו אם תבחרו באופן שגוי אורנמנטים לספה שלכם.
 

תוספות ניידות עבור הספה

 
נהוג לרכוש כיסוי לספה המגן עליה מפני אבק וכן לדאוג לרכוש כורסא מדגם דומה על מנת ליצור פינה או מערכת ישיבה בבית – היכן שהספות הוצבו.

 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים