לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

פלטות עץ

 פלטות עץ רהיטים – כך תבחרו אותן נכון

בחירת פלטות עץ במחסן עצים הנה משימה שחשוב לדעת כיצד להסדיר. כיצרני רהיטים, חשוב לבחור פלטות עץ שיסייעו למימוש החזון שלכם בתחום הריהוט. במה דברים אמורים? ראשית כל, בתקנים של המוצרים שאתם מייצרים. אם המוצרים מיועדים לריהוט גן, העצים שלהם צריכים להיות שונים לחלוטין מעצים המיועדים לפנים הבית. שנית, ישנו גם חזון עיצובי. מחסן עצים המספק פלטות עץ בעלות גימור מיוחד מזכה את לקוחותיו בעיצובים נדירים. הדבר מבוסס על עצים שהם בעצמם ידועים למעטים ויובאו ממנסרות באפריקה מעצים מקומיים ביבשת.

פלטות עץ מפירוקים – יתרון

כשאתם רוכשים פלטות עץ מפירוקים אתם נהנים ממחירי חומרי גלם לא יקרים להפליא. מדוע? משום שהפלטות היו בעברן בשימוש, נעקרו מברגים ומסירים, שוחזרו ושווקו לשימוש חוזר. עובדה זו אינה מורידה מהעוצמה ומחוויית השימוש במוצר, משום שטכנולוגיות השחזור של היות לא עוסקות רק במילוי אלא גם בחיזוק מחודש של העץ. בשל כך שהן לא יקרות ליישום, ניתן למכור עצים מפירוקים במחירים לא יקרים, שיוזילו לכם משמעותית את ההוצאות על עצים חדשים לחלוטין.

פלטות עץ מסוגים מגוונים של עצים – יתרון

רכישת פלטות עץ ממחסן עצים בו המגוון רחב וניתן לבחור עצים מסוגים רבים מספקת לכם את כל הסיבות לחייך. עיצובים שלא האמנתם שתשלימו בבניית הרהיטים שלכם פשוט יעמדו אל מול עיניכם ותוכלו ליהנות מעצים בצבעים ייחודיים וברמות גימור שטרם נתקלתם בהן. כאשר מחסן עצים מנגיש ללקוחותיו מבחר גדול של עצים מעוצבים שחלקו יובא מאפריקה ישירות ממנסרות הבוטיק המקומיות, התוצאה היא חגיגה לכל יצרן רהיטי עץ.

שימור נדרש של פלטות עץ – חובה לברר

מחסן עצים צריך להיות בקיא ברזי השימור של פלטות עץ שהוא מייבא. לא ניתן להניח את פלטות העץ באופן שרירותי עם מדפים לא שמורים שחושפים אותו לחום, קור, גשם ולחות. על מחסן העצים לספק ללקוחותיו פלטות עץ שנשמרו היטב, בהן ניתן לבטוח ללא עוררין. פלטות עץ אלו יספקו את כל מה שנדרש ללקוח, יאפשרו לו ליהנות מיציבות ומשימוש ארוך טווח ולבטוח במוצר העץ שהוא רוכש. כיצרנים, זו חובה בשבילכם לברר האם פלטות העץ עמן אתם עובדים – מקורן במחסן עצים שכזה.
 
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים