לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

פרגולות

 כל מה שצריך לדעת על אפיון פרגולות בחצרות ובמרפסות

פרגולות הן התקני הצללה בוטיק אשר משמשים בחצרות הבתים. התקני הצללה אלו ניחנים ביכולת לפתוח את הגג, לפתוח את התריסים בגג (לכוונן, בסלנג) ובכך לווסת את אור השמש כרצונכם. על מנת לעשות זאת ביעילות ובקלות מומלץ מאד לבחור בפרגולה שאמצעי הבקרה שלה פשוט לתפעול. במידה ואתם מעוניינים להבטיח התקן שיעמוד הרבה שנים כמו חדש, מומלץ לבחור פרגולות אלומיניום וליהנות מאי חלודה, וממראה כמו חדש למשך הרבה מאד שנים.

בחירה ראשונית של הפרגולות

במידה ואתם בוחרים פרגולות בפעם הראשונה, ההמלצה שלנו היא לעשות זאת בהתאם לגודל החצר: בחצר גדולה מומלץ להתקין פרגולה עם גג רחב ובחצר קטנה - פרגולה עם גג קטן יותר. במידה והחצר גדולה, ניתן להתקין את הפרגולה בנקודה מקרית בתוכה או בקיר החוצץ בין החצר לבית הבית? במידה והחצר קוטנה, רק פרגולה עם פלטת קיר אפשרית להטמעה על מנת לשמור על המקום הפנוי במרחב. פרגולה זו הנה על 2 עמודים במקום 4, כשאת החלק שחסרים לו עמודים משלים הקיר הביתי באמצעות הטמעה של ההתקן אליו. 

עיצוב הפרגולה בהתאם לצרכים

מאד חשוב לבחור בעיצוב פרגולות בהתאם לאופי הדקורטיבי בחצר. אם זו חצר כפרית עם התקנים בצבע חום, ניתן לבחור פרגולת אלומיניום בצבע הזה, שכן טכניקות הצביעה של עבודות נפחות השתפרו מאד בשנים האחרונות. ניתן ליצור עבודות שייראו ממש כמו שבבי עץ, עם צביעות ייעודיות. במידה והחצר שלכם מודרנית, היצמדו לגוון המתכתי המקורי או בחרו פרגולות בצבע לבן. בחירות אלו יגדילו את הסיכוי שלכם להשכיל לשלב את התקני ההצללה בחצר ללא קושי וללא דיסוננס במראה החיצוני שלהן.

עיצוב ממדי הפרגולה

במידה והחצר גדולה ורחבה, מומלץ לבחור בידיות עבות שיספקו קונטרה עבורה. במידה והחצר בגודל קטן, ניתן לבחור ממדים דקים וצנועים אשר ישתלבו היטב במרחב ולא יצרו בו בליטות. עיצובו הממדי של הפרגולה חשוב על מנת להבטיח התקן הצללה קבע שיתאים לנוף ולמרחב המקומיים שם. עיצוב ממדי הפרגולה בדרך אחראית פוטר אתכם ממראה מגושם כשההתקן מוצב בחצר ומאפשר לכם ליהנות ממרחב שהוקדשה בו מחשבה רבה לנראות לו, בזכותכם.
 
 
עשוי לעניין אתכם גם: פרופיל בלגי

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים