לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

לפרגולות חשיבות מיוחדת בחצר הבית, המרפסת או גן האירועים. הן מספקות צל המתפרס על פני שטח גדול באופן יחסי, ובנוסף תורמות הן לעיצוב המתחם החיצוני באופן שלא ניתן להתעלם ממנו. פרגולות אלומיניום כיום שונות לחלוטין מאלה שהיו בעבר ממגוון סיבות: ראשית כל, מדובר בעיצובים מגוונים, ולא בהכרח בעיצוב השולחני המתפרס על 4 קדקודים שמסומלים על ידי 4 עמודים. שנית, הצבע אינו בהכרח אפור כהה כמצופה מאלומיניום, אלא הוא מהווה חלק בלתי נפרד מבחירת העיצוב שלכם. ישנן, לצורך העניין, פרגולות דמויות עץ שהם למעשה פרגולות אלומיניום, והכל הודות לצבע וגם לטקסטורה בעזרתה הוא מולבש עליהן.

פרגולות אלומיניום בעיצוב חופשי – בחרו מהדמיית מחשב קלה לשימוש

באמצעות הדמיית מחשב, כל בעל בית או גן אירועים יכול לבחור פרגולות אלומיניום. ההדמיה קלה, מכניסה את הלקוח בקלות למציאות לפיה הפרגולה מוטמעת באזור הנבחר, ובכך מאפשרת לו לקבל החלטה בדבר אטיב התאמתה בקלות. כמובן שזה לא הכל, ויש עוד עבודה על להטמעה הסופית, אשר החלק העיקרי שלה הוא הזמנת העובדים המומחים מחנות הפרגולות לערוך מדידות, לבדוק את התשתית בחצר או בגן ולפסוק מהם הדגמים שמתאימים להצבה במתחם. 

באמצעות מדידות של עובדים מומחים – גם אתם תדעו איזו פרגולה מתאימה לגן שלכם

המדידות ייעשו על ידי עובדים מומחים, עובדי חנות הפרגולות. הם יבדקו מהו שטח החצר ומהו הגובה המקסימלי שניתן להעמיד בה פרגולות. לרוב, לא צריכה להיות הגבלת גובה, אבל הגבלת שטח – בהחלט כן. ההמלצה שלנו כמומחים היא להתכוונן לקראת רכישת פרגולת 2 עמודים שמחוברת לקיר החצר – אם היא קטנה, ופרגולת 4 עמודים ללא הישענות על הקיר – אם היא גדולה.

שימושי הפרגולה לשמם היא נדרשת

פרגולת קיר עם 2 עמודים משמשת להגנה על דלתות ושערים החוצצים בין החצר לבין הבית מפני נזקי לחות וגשמים. פרגולות אלומיניום 4 עמודים משמשות להצללה עבור מתרחצים בבריכות שחיה בחצר, ועבור תנאים טובים יותר לגידולים חקלאיים, פרחי נוי ושתילי מופת אשר עתידים להיראות במרחב. כמובן שכלל הפרגולות משמשות להצללה בימי הקיץ ובכך מאפשרות בילוי בחצר.

פרגולות אלומיניום של פרגוטופ – הטופ שבבחירה

בואו לבחור פרגולות אלומיניום מהטובים ביותר – פרגוטופ פרגולות וסוככים! בחנות תוכלו לבחור פרגולות אלומיניום נשענות על קיר או פרגולות על 4 עמודים, למצוא פרגולות עם מנגנוני כיוונון לתריסים העליונים ולמצוא נישות עיצוב מקוריות לכל התקן הצללה.
 
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים