לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

פרגולות אלומיניום חשמליות

  

 טיפים אודות בחירת פרגולות אלומיניום חשמליות

פרגולות אלומיניום מהוות פתרונות הצללה מתקדמים במיוחד. בראש ובראשונה, מדובר על פתרונות קבועים שיכולים להיות מוצבים כל השנה ללא קיפול או גלגול של הגג. הוא גג חסין חלודה ונועד להישאר כל השנה, בכל מזג אוויר. שנית, פרגולות אלומיניום מוסיפות נופח עיצובי רב לכל סוג של חצר, גם אם היא לא מתאימה לעיצוב מטאלי או מתכתי. בשונה מהעבר, ניתן להגיש לכם פרגולות אלומיניום בצבעים מלאכותיים שנראים כמו אמיתיים. ניתן, למשל, לספק לכם פרגולה לבנה, קרם, שמנת או בגוון ראל. לרוב, פרגולות אלומיניום תבססו על הפעלה חשמלית קלה ואפקטיבית.

טיפ מס' 1: בחרו פרגולת אלומיניום על בסיס הדמיית מחשב של חנות פתרונות הצללה

רק בחנות פתרונות הצללה תוכלו להגיע בקלות אל פרגולות אלומיניום המתאימות לחצר הבית שלכם. פרגולות אלומיניום מעין אלו יספקו לכם את כל מה שנדרש לחידוד העיצוב של החצר ולקבלת מראה חדש ומלוטש בה על פי האופי הדקורטיבי הקיים בה. חצר מרהיבה בעיצובה היא חצר שתיהנו לשהות בה, ואם החלטתם לרכוש פרגולה מאלומיניום זו ההזדמנות שלכם לשפר את המראה הקיים ברחביה. עם הדמיית מחשב תוכלו לעשות זאת ביעילות ובקלות. 

טיפ מס' 2: בחרו פרגולות אלומיניום עם רפפות עליונות

פרגולות אלומיניום אלו הן התקני הצללה עם תריסים עליונים. המשמעות היא שניתן לפתוח אותם ולווסת את אור השמש על פי צרכיכם, או לאטום את כניסתו כליל. בפרגולת אלומיניום סטנדרטית ניתן לפתוח כל שלב בתריס עד  זווית של 140 מעלות ולסגור עד למצב הרמטי לחלוטין. כשיש לכם רפפות בפרגולה, אור השמש הופך ממטרד לאמצעי תאורה בו ניתן להשתמש באפקטיביות בשעות המתאימות.

טיפ מס' 3: בחרו פרגולות אלומיניום חשמליות

באמצעות פרגולות אלומיניום חשמליות אתם יכולים להגשים בקלות את יעוד הכיוון שלהן. במקום לעשות זאת מכנית ניתן לעשות זאת עם בקר אלקטרוני ייעודי אשר יפתח ויסגור את הגג או את הרפפות שלו. בקר זה יספק לכם תפעול קל של הפרגולה ללא מאמץ פיזי, ממש כמו שפותחים תריס חשמלי או מדליקים מנורה בתוך הבית. עם תנאי תפעול כאלו בחצר, השגרה בה תיראה שונה לחלוטין ממה שהכרתם עד כה.
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים