לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 

קפסולות קפה למכונת קפה בבית קפה

בית קפה הוא עסק רווחי שבעליו צריך לחשוב על רכישת חומרי גלם שיחסכו לו בעלויות. בשל כך שהוא לא עושה עבודה שגרתית, אלא משרת אנשים, הוא אמור לספק גם קפה טעים ואיכותי. לכן, הפתרון המושלם הוא קפסולות קפה. האם זהו פתרון יקר? כן, אבל לבתי קפה יש מבצעים מיוחדים. קפסולות קפה למכונת קפה בבית קפה מסופקות לבעליו בדרכים שונות.

רכישה קבועה

רוב בתי הקפה רוכשים את מכונות הקפה שלהם מחנויות מומחים אשר חותמות עמם על חוזה לאספקת קפסולות קפה במחירים זולים ביותר כנגד רכישת מכונה. מודל "רכישה קבועה" מאפשר לבעל בית הקפה ליהנות מקפסולות קפה נגישות כל אימת שיזדקק לכך על פי תנאי מימון שסוכמו מראש.

רכישה בסיטונות

בדרך זו, יכול בית הקפה לרכוש קפסולות קפה בכמות מרובה מראש. יצרניות קפסולות קפה שמבחינות כי רכישה ממישהו מסוים התרחשה באופן תדיר נוהגות לתגמל את הקניין בהנחה, במיוחד אם זה לצורך הפעלת בית קפה. רכישה בסיטונות יכולה להתבצע גם בחנות גם קניתם מכונת קפה וגם במקום אחר העובד עם מוצרים באופן סיטונאי.

רכישה על פי צורך

בדרך זו – מצטיידים במארזי קפסולות קפה אך ורק כשנגמר או כאשר אתם זקוקים נקודתית לקפסולה. על פי רוב, זה מאפיין בתי אב ועסקים, פחות מאפיין בתי קפה. ההמלצה שלנו היא להחזיק קפסולות במשך כל שבוע העסקים, ולעבוד עם מלאי בצורה מסודרת כפי שפירטנו בשתי שיטות הרכישה הקודמות כאן לעיל.

רכישת באנדלים של קפסולות

בדיל זה רוכשים תמיד כמות גדולה ומתוכננת מראש של קפסולות בטעמים שונים: הפוך, אספרסו, נס קפה וכד'. קפסולות קפה אלה הנן שונות והן אוגדו במארזים קבועים באופן שמאד מזכיר מארזי דיו או טונר למדפסת בבתי עסק. באנדלים כאלו מעולים לבתי קפה המציעים משקאות קפה מסוגים רבים, ומאפשרים תפקוד קל ופשוט, ללא הרגשת מחסור בסביבת בית הקפה.

יתרונות הקפסולות

ארוזות במארזי ואקום, מכילות חומר קפה טחון איכותי ביותר, מאפשרות ארומות וטעמים שונים ואטרקטיביים ביותר, מאפשרות הנאה ממוצר קפה איכותי ביותר, נשמרות לטווח ארוך, ניתנות לאחסון במדפים ובארונות ללא פתיחה בשל סגירת ואקום הרמטית לכל מארז.

 

 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים