לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

ריצוף ביתי

 כל מה שרציתם לדעת על ריצוף ביתי

ריצוף ביתי מספק לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל להשלים עיצוב לבית שלכם. מאד מומלץ לבחור ריתוף על פי הדמיית מחשב של חנות קרמיקה איכותית. שם, ניתן למצוא את כל סוגי הריצוף האיכותיים ביותר אשר יקיימו עמידות חסרת פשרות ועיצוב חד ונדיר. מעוניינים לדעת כיצד מומלץ לבחור ריצוף ביתי? כל מה שרציתם להבין בנושא ולא העזתם לשאול, במאמר מידע אחד.

בחירת ריצוף ביתי בהתאמה לבית הלקוח

מאד חשוב לבחור את הריצוף כך שמקדם השחיקה יהיה כמה שיותר גבוה למניעת שריטות ומכות כשדורכים חזק על האריחים. מנגד, מקדם הספיגה צריך להיות כמה שיותר נמוך על מנת שאם יישפך לכם קפה או צבע מאכל על הרצפה הוא לא ייספג ויכתים את המעטה העליון, אלא יישאר עומד על הרצפה, כשניגוב יעלים אותו לחלוטין. הסיבה שיצרנים מייצרים מקדם ספיגה גבוה היא כאשר הלקוח מכנן לצבוע בהמשך את האריחים, מה שלא ניתן לעשות כשמקדם הספיגה נמוך. ברוב המקרים, לא תצטרכו זאת, כי הסיכוי שלא יימצא הצבע המקורי המתאים לעיצוב שלכם אינו גבוה.

המשמעות של רמות מבריקות

רמת מבריקות מוחלטת, כלומר 100% מבריק גורם להשתקפות יפה על הרצפה אבל גם לכך שכל כתם לכלוך הכי קטן ייראה ואפילו יבלוט. רמת חוסר מבריקות מוחלטת, כלומר "מט" מחסן אתכם מתופעת הלכלוך הבולט אבל חוסר המבריקות שלו גורם ללקוח לרצות להעלות את רמתה. קיימים גימורי ריצוף בהם רמת המבריקות היא שילוב של מט ומבריק, אשר עשויים להתאים לעיצוב המוקש שלכם עבור אריחי ריצוף.

כך תבחרו את הצבעים של הגלזורות

קרמיקה אפורה תתאים בדרל כלל לבית מודרני וקרמיקה צהובה או בז' לבית כפרי. במידה וזהו העיצוב הראשון שלכם בבית החדש, תבחרו בצבע שיסמל את עיצוב הבית לעתיד.

קרמיקה דמויית דק או פרקט

הן בחוץ והן בתוך הבית, ניתצן להתבסס על גרניט פורצלן, הקרמיקה שנראית כמו עץ. חומר זה מאפשר לכם לשמור על האווירה הכפרית בבית וגם לספק לעצמכם עמידות חסרת פשרות בכל מקום ברצפה, ללא חריצים וללא פתחים לחדירת חרקים ומזיקים. משטח גרניט פורצלן הוא משטח מושלם לכל חובבי העץ, מחד אינו מכיל את החסרונות שלו ומאידך מפק מראה אקסקלוסיבי וכפרי, דמוי עץ אותנטי.
 
עשוי לעניין אתכם גם: חיפויים

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים