לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

ארונות אמבטיה

 שאלות ותשובות על אפיון ארונות אמבטיה 

במקבץ FAQ זה נשיב על שאלות נבחרות בנושא ארונות אמבטיה. כפי שאתם בוודאי יודעים, זהו התקן האחסון הראשי בחדר, ועל כן תופס הואר חלק ניכר מאופיו של החדר, תוך לקיחת חלק פעיל בגיבוש עיצובו. כאן תוכלו ללמוד כיצד בוחרים התקן זה ומביאים למלתחות שלכם אור יקרות עיצובי אמתי. בואו ללמוד מהטובים ביותר כיצד לבחור ארונות אמבטיה ביתיים ובכך ליישם מתיחת פנים אמתית בחדר הרחצה שלכם.

מהם הדרישות לארון אמבטיה מינימלי בחדר קטן וכמעט מחוסר מקום?

בחדר בו ישנו חוסר מקום טוטלי, כזה שלא מאפשר להטמיע כלום מתחת לכיור, מצריך לכל הפחות 2 יחידות פתיחה עליות לאחסון אייטמים גדולים כקטנים. גם בחדר כזה רצוי שיהיה מקום לשים בו מגבות, ולאפשר לכם ליהנות מרחצה בתנאים אופטימליים. כשהארון קטן, רצוי לבחור לו גם ידיות פרזול קטנות על מנת שלא יבלוט יתר על המידה.

כיצד ניתן להטמיע מראה בארון האמבטיה?

בדרך כלל, הטמעה זו מתרחשת בתאים העליונים של הארון, כשהם יוצרים מעין עיגול או מסגרת בתוכה יושבת המראה. אפשרות נוספת היא להצטייד בארון אמבטיה קטן, ולרכוש את המראה בנפרד. בדרך זו, תצטרכו להשוות בין הארון למראה ולבחור את ההתקנים המושלמים לחדר וגם שישתלבו זה עם זו בצורה יפה.

האם ניתן לקבל דוגמאות לתכנוני ארונות אמבטיה?

ארון עם פלטות גדולות כקטנות ועמ ומתחת לכיור,
ארון עם תאי אחסון קטנים ליד הכיור ותאי אחסון ראשיים בחלק התחתון של החדר,
ארון עם ידיות פרזול טלסקופיות,
ארון עם ידיו פרזול פתיחה רגילות,
ארון אמבטיה משולב מראה עליונה.

מה מייחד ארונות אמבטיה מארונות חדרי מגורים?

העץ או תחליף העץ חזקים הרבה יותר מבארונות רגילים, ובכך הם מונעים סדקים ושברים במהרה. ארונות אמבטיה מעוצבים בדרך ייחודית לחדרי אמבטיה, כך שהמקום המוקצה בכל תא הוא לחלוטין לסבון, מגבות ושאר כלים. ארונות אמבטיה מכילים ברובם עיצוב רשמי של חדרי שירות שאינו מתאים לאינטימיות שבחדר מגורים. בנוסף, גודלו של הארון מעיד, בדרך כלל, על  מיד התאמתו. ארון אמבטיה ארוך המכיל מקבץ מרשים של תאי אחסןו יתאים בדרך כלל לאמבטיה, בעוד ארון קטן יותר בנפחו עשוי לשרת חדר מגורים.
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים