לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

שמיכות פוך לחורף

 כל מה שרציתם לדעת על שמיכות פוך לחורף

שמיכת פוך היא שמיכת החורף האולטימטיבית. היא עשויה 50% כותנה ו- 50% פוליאסטר בחלקיה החיצוניים. בחלק הפנימי שלה מצויים סיבי הולופייבר. שמיכה זו מתאפיינת בצפיפות החומר הסיבי למטר מרובע. ככל שיש גבו יותר צפיפות, כך השמיכה עבה וחמימה יותר. בתחום שמיכות פוך לחורף מכירים בשלוש רמות של מילוי: 100 גרם למ"ר, 250 גרם למ"ר ו- 400 גרם למ"ר. האחרונה נחשבת לשמיכה העבה והמחממת ביותר.

שמיכה פוך – קלה לקיפול ופשוטה להתנהלות

השמיכה ניתנת לעשיית כביסה במכונה ביתית. היא מגיעה במארז עטוף ומנוילן היטב מחנות טקסטיל. השמיכה קלה מאד לקיפול, מבלי שייווצרו קמטים עליה כתוצאה מכך. לכן, כשמגיע הקיץ, ניתן לאפסן אותה בקלות בארגז מצעים של מיטת נוער או בארון. זו נחשבת שמיכה שקל מאד להתנהל עמה בכל מצב.

אפשרויות לבחירת מידות ליחיד או לזוג

ניתן לבחור מידות הן עבור מיטת יחיד או מיטה וחצי והן עבור מיטה זוגית. במיטת יחיד אורך השמיכה הוא 200 ס"מ ורוחבה 150 ס"מ, בעוד אשר במיטה זוגית האורך 200 ס"מ אך הרוחב משתרע ל- 220 ס"מ. השמיכה הארוכה מאפשרת נוחות בהתנהלות במיטה תוך הסבת הרגשה של חוסר צפיפות בכל מצב.

רכישת השמיכה הכדאית ביותר – בחנות טקסטיל

שם, תוכלו לרכוש גם את השמיכה וגם מצעים תואמים עבורה. בחנות מוצרי טקסטיל תוכלו לבחור שמיכת פוך ממגוון דגמים המבוססים על צבעים ומידות אחידות, ועבורם – סט מצעים אולטימטיבי. בכך, אתם מוצאים את כל מה שאתם צריכים במקום אחד המספק מוצרי כותנה ביתיים איכותיים בלבד.

אפשרויות לביצוע משלוחים או רכישה ישירה

ערוצי המסחר עם חנות טקסטיל אפשריים הן ברכישה ישירה והן בהזמנה ממוקד הזמנות. כאשר אתם מזמינים במרכז הזמנות יש לכם אפשרות להתבונן בהדמיית מחשב ולמצוא שמיכת פוך לחורף אשר תתאים ביותר לעיצוב החדר שלכם מבחינת הגוון ולהזמין אותה. אם מידות המיטה ידועות לכם – אין צורך להגיע לחנות, רק להזמין את המידה המבוקשת. חשוב לציין כי במקרי קצה בהם רוחב המיטה הוא 160 ס"מ, למשל, חשוב לבחור שמיכת פוך עם רוחב 220 ס"מ על מנת ליהנות ממרווח ומנוחות ולא לחוש בצפיפות על המיטה. דילמה זו מתרחשת כאשר המיטה היא ספת נוער נפתחת או מיטה וחצי.
 

 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים