לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

מסכי גלילה באשדוד

 טיפים לבחירת מסכי גלילה באשדוד

אם יש לכם חדר שמש המבוסס על קיר חלונות בלגיים, או אפילו סגירת מרפסת עם חלונות זכוכית רחבי יריעה, מוצר זה נועד עבורכם: מסך גלילה ענק להסתרת הזכוכיות. בדיוק כשם שלחלון זכוכית בגודל סטנדרטי נדרש וילון גלילה, לסגירת מרפסת או קיר בלגי ענק דרש מסך מותאם. המסך המותאם יכול להוריד את הסככה על החלון ולהעלות אותה כשהיא מקופלת כלפי מעלה מתי שלא נעשה בה שימוש. להלן מספר טיפים חשובים לבחירת המסכים.

בחרו את הדגם בהתאם לעיצוב הבית

מאד חשוב להתבסס על עיצוב הבית הפנימי: צבעי הספות, הכורסאות, המשקופים ורכיבי הפרזול הסמוכים, כמו גם הצורות של אלמנטים אלו מהווים אינדיקציה לגבי רכישת מסך הגלילה. צבע היריעה של המסך, וצורת כלי הגלילה ייראו לכם מאד מתאימים או לא מתאימים בעליל כשתעבדו עם הדמיית מחשב מסודרת של חנות פתרונות הצללה. לכן, באמצעותה קל מאד למצוא את הרכיב שמתאים בדיוק לחדר החלונות שלכם.

שפרו את הבחירה – כך תעשו זאת נכון

במידה ואינכם מרוצים מהצבע של היריעה, אך המידה מתאימה, בררו אם ניתן לשלב ברכישה שלכם יריעה אחרת שמקובלת עליכם. מומלץ גם לבחור בדגם שכלי הגלילה שלו קלים ונגישים לשימוש על מנת שתוכלו להשתמש בחופשיות בהתקן הלכה למעשה.

התמקדו בדגם שעונה על הציפיות שלכם

ישנן מסכי גלילה שמכסים קומפלט את החדר וגורמים להחשכה, לעומת מסכי גלילה שמכהים קלות את החדר בלבד. חשוב לבחור בדגם המבוקש לכם. אם אין לכם תריס קבוע בחדר, יהיה זה מאד קריטי שתבחרו מסך החשכה על מנת שתהיה לכם דרך לייצר בחדר חושך כל אימת שתבקשו. 

גשו רק לחנות פתרונות הצללה

רק בחנות פתרונות הצללה ניתן להתחקות ביעילות ובקלות אחר מסכי גלילה באשדוד ברמת איכות חסרת פשרות. בחנות זו תוכלו להיחשף למגוון רחב של סוגי בדים ועיצובים ולבחור את המתאימים לכם ביותר הלכה למעשה. מסכי גלילה באשדוד מחנות פתרונות הצללה מומלץ לבחור בעיקר כשיש לכם מרחבים גדולים עם חלונות בממדים בהתאם, ופחות כאשר החלונות בגודל סטנדרטי המצריך בסך הכל וילון נייד פשוט. 
 

 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים