לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

פרגולות אלומיניום מתכווננות בהתאמה אישית

 פרגולות אלומיניום מתכווננות בהתאמה אישית

פרגולות הן פתרונות ההצללה המתקדמים ביותר. הן מאפשרות לכם ליהנות מגג קשיח מעל ראשיכם, ומשרות תחושה של יציבות במרחב. ואולם, המילה האחרונה בתחום היא הפרגולה המתכווננת. כשהיא מתכווננת, לא זו בלבד שיש לכם הגנה מהשמש, אתם יכולים לווסת את אורהּ כרצונכם, ולהכניס אותו לפרגולה בתור תאורה טבעית. כיצד עושים זאת, הלכה למעשה?

פרגולה מבוססת תריסים חשמליים

פרגולות אלומיניום מתכווננות מבוססות על תריסי מתכת עליונים הנקראים 'רפפות'. הם ניתנים לפתיחה חשמלית במצבים מרובים. ניתן לפתוח לחלוטין את התריסים או לעצור אותם בזווית לבחירתכם. פשוט תנו לתריסים לשייט לכיוון פתיחה, וכשתבקשו לחדול אותם, תוכלו ללחוץ על מעצור מתאים בשלט רחוק חשמלי. התריסים ייבלמו בדיוק בזווית בה בחרתם, ובכך ויסתתם את כניסת אור השמש.

שליטה בתריסי הכוונון ללא מאמץ מכני או פיזי

בעבר, ניתן היה לרכוש פרגולות אלומיניום מתכווננות כשהמנגנון הוא ידני, והכיוונון נעשה באמצעות מקל ארוך שהוכנס לתור מגרעת חור עליונה. כיום, ניתן להשיג את אותה תוצאה על בסיס פעולה חשמלית. כשזה קורה, אתם נהנים מגג פרגולה קל מאד לתפעול, ובתוך שניות ניתן להגיע למצב זוויתי רצוי, מווסת היטב, כזה שדואג להכניס לפרגולה את רף הקרינה הרצוי לכם.

יתרונות עיצוביים שלא היה ניתן ליהנות מהם בעבר

אם בעבר המשמעות של התקן הצללה ממתכת הייתה צבע אפור או כסוף, כיום ניתן להסדיר פרגולות אלומיניום מתכווננות גם בצבעים כמו לבן ועץ. טכניקות הצביעה מאפשרות לכם ליהנות מהתקני הצללה בהמון צבעים, ולעצב את החצר כהווייתכם בהתעלם מצבעו המקורי של חומר הייצור. יתרון עיצובי נוסף הוא בתריסים המתכווננים, שנראים ממש כמו תריסים של חלון בית ובכך מאפשרים אספקת תחושת ביתיות כשאתם תחת הצל.

100% יעילות לכל משתמש

פרגולות אלומיניום מתכווננות הן פתרונות ההצללה המצטיינים ביותר גם מבחינת יעילות. המנגנון החשמלי אינו אוגר הספק חשמלי רב, ומאפשר באמצעות מעט אנרגיה לעשות המון דברים עם התריסים המתכווננים: לסגור, לפתוח ולכוון את מצבי הביניים שבין סגירה לפתיחה, בזווית המעניינת אתכם. כשאתם בוחרים פתרונות הצללה מסוג פרגולות אלומיניום מתכווננות, אתם בוחרים ב- 100% איכות ואמינות בחצרכם!
 
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים