לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

ציוד לקולנוע ביתי

 ציוד לקולנוע ביתי: שליחה, הגברה ופריסת סאונד

ציוד לקולנוע ביתי הוא אסופה של פריטים המשמשים לטיפול בסאונד. לכן, שלב רכישת הציוד מתבצע לאחר שפריט הצפייה העיקרי, המקרן או מסך הטלוויזיה הדק, כבר הוסדר. בחירת ציוד לקולנוע ביתי אינה שרירותית, אלא פשוט חייבת להתבצע, כי כרטיס הקול הפנימי של הטלוויזיות והמקרנים אינו מהווה מגבר: גם אם תחברו לשם רמקולים באיכות משובחת יהיה גבול עליון למה שהטלוויזיה/ מקרן שלכם יוכלו להגביר לכם אותם. רכישה חכמה של ציוד לקולנוע ביתי, לעומת זאת, תהפוך ביעף את המערכת שלכם למערכת קולנוע אמיתית ותאפשר לכם ליהנות מסאונד קולנועי משובח.

תיאור המצב הקיים בטלוויזיה או במקרן לעומת המצב הרצוי לצפייה

במצב הקיים, טלוויזיה ומקרן מגיעים עם מערכת קבלת אותות, שאינה יכולה להיחשב מערכת הגברה מקצועית. למעשה, היא גם לא מערכת קבלת אותות הכי טובה. חשוב להצביע על ההבדל בין מערכת לקבלת אותות לבין מערכת הגברה, כי הן נשמעות זהות אך יש ביניהן שוני מהותי. למערכת קבלת אותות, או רסיבר באנגלית, ישנם 2 תפקידי בסיס: לקבל אות (למשל, להשמיע סאונד אחרי שהדלקנו טלוויזיה) ולשנות את אופן ההגשה שלו (הגברה בסיסית, שינוי מסאונד אקוסטי לסאונד אולמות עם הד רב, וכד'). לרסיבר הבסיסי שמסופק בתוך הטלוויזיה אין כמעט יכולות לערוך סאונד, רק לקבל אותו ולהגבירו קלות, וזאת לעומת רסיברים מקצועיים עליהם נלמד בהמשך. למערכת הגברה, ישנו תפקיד אחר: לקחת את הסאונד, כולל העריכות שנעשו, ולהגביר אותו כלפי מעלה בעוצמות שלא מתאפשרות ברסיבר בפני עצמו.

רסיברים מקצועיים

המכשירים שיטפלו באותו הסאונד שלכם באופן ראשוני: יגיבו להדלקת מערכת הקולנוע הביתית שלכם ראשונים, בדומה לאופן בו כרטיס הקול בטלוויזיה, המשמש כרסיבר בסיסי, מגיב, ויאפשרו לכם להגביר סאונד, להחליש סאונד, ולשנות את אופן הגשתו לסאונד אולמות רווי-הד, סאונד של חדר אקוסטי יבש, וכד'. הכל באמצעות מדמים BUILT IN על מכשיר הרסיבר. 

מגברים מקצועיים

מכשירי הגברה שתפקידם להגביר את עוצמת הסאונד שהרסיבר קיבל מהטלוויזיה או מהמקרן שלכם. זהו מגבר ייעודי לווידאו, אשר הסוד ברכישתו הוא בהספק: מגבר רווי הספק הוא מגבר שמגיע לעוצמות יותר גבוהות, וזאת לעומת מגבר דל הספק שמוגבל בעוצמת ההגברה שלו.

מכשירי שמע מקצועיים

המכשירים הסופיים שמוציאים החוצה את הסאונד. בשונה ממכשירי הקבוצות הקודמות, שהם מכשירים אקטיביים (יש להם ON OFF משלהם ומערכת הגברה פנימית),מכשירי שמע הם מכשירים פסיביים. ה- ON OFF הוא חשמלי בלבד, ואינו מכיל כרטיס קול או הגברה משום סוג. לכן, המכשירים הללו פועלים רק אחרי שמחברים אותם לרסיבר, מגבר או שניהם גם יחד בשרשור. ניתן לבחור בין קבוצת רמקולים לפיזור רוחבי בחדר, או מקרן קול להצבה בנקודה אחת שמפזר בווקטורים את הסאונד לכל רוחב החדר.
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | מגבות וחלוקים | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים