לקוחות יקרים. האתר סגור לרגל שיפוצים עד להודעה חדשה. איתכם הסליחה!

 
סה"כ: 0 ש"ח
* המחירים כוללים משלוח
 

תכנון מטבח

 המדריך המלא ליישום תכנון מטבח בבית

תכנון מטבח הוא תהליך שמאד מומלץ לדעת כיצד לבצע כשבבעלותכם בית מגורים חדש. המטבח אינו רק במקום בו מכינים את האוכל. זהו הלב הפועם של עיצוב הבית ואחד החדרים שמאד כיף לבלות בהם. הדבר נובע מכך שזהו אחד החדרים המעוצבים ממש ברוב הבתים. יש בו ארונות אומן, משטחי עבודה ברמות מבריקות שונות, פרזול ברמות גימור מהודרות, וזאת בתוספת מכשירי מטבח מתקדמים. כל אלו מצריכים ידע תכנוני אשר יסופק במאמר זה ויספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בעיצוב מטבחים.

בחרו בסגנון העיצוב שלדידכם הוא המתאים ביותר למטבח שלכם

ניתן לבחור בסגנונות עיצוב רבים, אך במרבית המקרים הם מאופיינים הוא בקונסטרוקציות מודרניות, המבוססות על דלתות ארון חלקות, ללא חריטות או גילופים, וזאת לצד מבנים קלאסיים המבוססים על ארונות בעיצוב בורגני מהתקופה הקלאסית, עם ארונות חרוטים. תכנון מטבח על בסיס גילוף הארון, בהתבסס על מעט חריטות, ניתן ליישם בתבנית בעיצוב הכפרית, בה ביקוע העץ והעיבוד השבבי שלו חשובים לביטוי הדקורציה. בחרו בסגנון העיצוב המבוקש ואפיינו אותו היטב.

התמקדו בצביון ייחודי לסגנון המטבח אשר נבחר

את המטבח המודרני, כלומר המטבח עם דלתות הארון החלקות, ללא ידיות, גילופים וחריטות כלשהן, ניתן לשייך לעיצוב לבן וחום בהיר, כמקובל בתבניות דקורטיביות בסגנון ההייטק, או לעיצוב הצעיר המבוסס על ארונות צבעוניים. בעת תכנון מטבח בעיצוב קלאסי, ניתן להתמקד באלמנטים הכהים, שחור עם שבלונות חרוטות על כל דלת, או בז' חרוט בידית הנשיאה העליונה בלבד, אבל גם במטבח חרוט בגווני שמנת וגוף, הלא הוא המטבח האנגלי. במטבח כפרי ניתן לבחור בין גרסה מגולפת מעץ מבוקע לגרסה מעץ מולבן ואפילו מזכוכית ללא עץ. צמצמו את בחירתכם לצביון הרצוי.

בחרו את נוסחת העיצוב הסופית באמצעות הדמיית מחשב של חנות מטבחים

בהדמיית מחשב של חנות מטבחים ניתן להשלים סופית תכנון מטבח ועל הצד הטוב ביותר. בעודכם נמצאים בחדר בו ימוקם המטבח, עם חיבור לאינטרנט ומסך מחשב, קל יהיה לזהות את חדר המטבח המבוקש, לדידכם. מומלץ להתעניין, מול הנהלת החנות, בשינויי בהירות הגוון בכל רכיב במטבח, הגדלה או הקטנה של עובי המוצרים ואפילו השמטת חלק מהם או הוספתם לחדר גדול, על מנת לווסת במדויק את המטבח לחדר שאתם מעוניינים שהוא יהיה בו.
 

 

אתר הבית בע"מ, פתח תקווה, הרב עוזיאל 10, טלפון: 03-9772080 פקס: 03-9730242

 

| מתנות מקוריות | שטיחים | מתנות יום הולדת | סיר לחץארונות בגדים | כלי בישול ואפיה למטבח | אמבטיות 
צור קשר | תקנון

קידום ע"י: אופטיוויז קידום אתרים